Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan ember rajtam kívül...

Van olyan ember rajtam kívül akinek nagyon régóta nincsenek barátai? Nekem 15 éve nincsenek sajnos

Figyelt kérdés

Úgy gondolom valószínűleg rossz ember lehetek, erre jutottam. A börtönben lévő elítélteknek is vannak barátaik, akkor valamiben csak jobbak nálam. Én nem vagyok soha senkinek szimpatikus. Jóindulatú, mosolygós férfi vagyok, szívesen segítek mindenkinek. Legutóbb a szomszédaimmal próbáltam barátkozni, egy nagyon kedves család, a családfő tiszteletreméltő ember. Később kiderült, hogy kihasználtak csak és untattam őket mindig is, kéretlenül barátkoztam, zavartam őket. Aztán durván elküldtek a francba. Igazából azt se tudom hogyan kell barátkozni, miket kellene mondani. Beiratoztam többször is sport csoportokba, de ott is egyedül maradtam mindig. Jártam falmászó csoportba de nem szívesen segítettek nekem, érezhető volt. Jártam túrázó csoportba is. Ott mindig egyedül baktattam szinte, majd egyszer szóltam hogy kiugrok a bokorba kisdolgot végezni. Mire visszamentem otthagytak. Beiratkoztam fitness terembe is. Ott is mindenkinek köszöntem, be is mutatkoztam sok embernek. Leírok egy helyzetet onnan. Segített nekem egy fickó súlyt emelni, kicsit beszélgettünk. Következő alkalommal láttam, odamentem hozzá kezet fogni. Közben mondtam, hogy bemutatkoznék ha már ismerjük egymást, mondtam a nevemet, ő meg semmit. Következőleg nem nyújtotta vissza a kezét, utána már nem is köszönt.

Szerintem nagy baj van velem, fura alak lehetek. Munkámban nincsenek kollégák sajnos.


2021. febr. 4. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs. Aki volt, àtvert, nagyon csúnyàn. Azóta nincs.
2021. febr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs
2021. febr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van. Nekem sincs. Igaz, én már családanyaként vagyok barátok nélkül, de mondjuk én tudatosan vonultam ki, mivel csalódtam az ún. "barátokban" s rühellem az érdekembereket. Szerintem nem vagy rossz ember kérdező, csak nem a megfelelő személyeknél próbálkoztál. Van ilyen! Én megtanultam elfogadni, hogy nincs. Nincs olyan, aki hasonlóan gondolkodik. Egyediek vagyunk, ez van! :)
2021. febr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Én is igy vagyok, de én nő vagyok. :-(
2021. febr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Én olyan barátot szeretnék, akivel mindent meg kehet beszélni anélkül, hogy tudnánk egymás korát, végzettségét, fogkalkozását, súlyát, lakhelyét stb. Csak az érdeklődési, hasonló gondolkodás számítana. Olyat akarnék, aki szereti a konteókat, hisz Istenben, de nem templombajáró, nem szereti a szxet, oltásellenes és jobbá akarja tenni a világot. Nehéz ügy! :)
2021. febr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom megerteni, hogy fordulhat elo ilyen a mai vilagban. En egy igazi bunko kocsognek mondanam magam, meg akkor is keresik a tarsasagom, ha tobbszor is mar a tudtukra adtam, hogy nincs rajuk szuksegem. Talan probaljatok megkozeliteni a dolgokat picit mas modon.
2021. febr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem sincs.

Nem tudom mi lehet velem a gond?

Pedig én sosem akartam senkinek sem ártani,simán csak élvezni szeretném az életet,csak hát egyedül nem mindig könnyű.

22F

2021. febr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs
2021. febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy a te hibád.sok a paraszt.főleg a falmászósnál látszott ez.
2021. febr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen a világban.
2021. febr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!