Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kellene tegyek? Hogyan...

Mit kellene tegyek? Hogyan hozjatnám rendbe az életem?

Figyelt kérdés
Nagyon magányos vagyok, még barátaim sincsenek! Vannak akik kedvelnek, de senkit sem érdeklek igazán, a munkahelyeken is csak addig kedveltek, amíg ott "muszáj volt velem kommunikálniuk", de aztán senki meg sem kérdezte, hogy hogy vagyok.. Nemrég lett vége egy kapcsolatomnak is, mindent feltettem egy lapra, hogy összeköltözhessek volt párommal, akiről kiderült, hogy nem is voltak velem komoly céljai, csak a volt férjétől általam könnyebb volt megszabadulni.. Én nagyon szerettem őt a 3 gyereke ellenére is, akikkel jól kijöttem, kedveltek (ők a vplt uránál maradtak), csak mivel nekem nincsen gyerekem így szokatlan volt kicsit rögtön hármat kapni, de időt se hagyott, hogy hozzászokjak. Neki az volt a fontos, hogy a pasik körbeugrálják! Volt egy nagyon jó munkahelyem is, dr mivel haza kellett költözzek így azt is elbuktam.. Azóta lelkibeteg vagyok.. Most van munkám de közel sem érzem olyan jól magam mint ott.. Teljesen egyedül vagyok, senki egy szót nem szól hozzám, én introvertált vagyok így alapból is nehezen ismerkedek, most meg depressziós is lettem... Fogalmam sincs, hogy és hol kezdjem el "felépíteni" magam.. Teljesen magamba vagyok roskadva.. Otthon edzegetek, könyvet olvasok, játszok a gépemen, de hiányzik az, hogy valaki odabújjon hozzám, vagy legalább valakivel aktívan beszélgessek... Valaki akit érdeklek... Megöl a magány.. Alapvetően amúgy egy jókedélyű jó humorú ember vagyok, állítólag csúnya sem vagyok, mégis nagyon kevés önbizalmam van.. Valakinek valami tanácsa esetleg? Köszönöm előre is!
2021. febr. 8. 12:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért.. Buszon ülve írtam a kérdést és így nehéz telefonon írni..
2021. febr. 8. 12:51
 2/8 anonim ***** válasza:
Velem beszelgethetsz ha gondolod. Pasi vagyok.
2021. febr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tűzz ki magad elé célokat. Jogsid van? Ha nincs csinálj. Ha van, vegyél autót vagy menj el egy okj-s tanfolyamra. Foglald el magad, találj egy jó hobbit.
2021. febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hobbim van, olvasok és online játszom! Céljaim is vannak, szeretném letenni targoncára a jogosítványt, illetve nyáron személyautóra is tervezem! De ezek sem motiválnak...
2021. febr. 8. 13:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Barátok?
2021. febr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy van akivel gamelni szoktam, próbálok barátkozni, de mindig ott lyukadok ki mindenkivel, hogy eengem senki nem keres, emiatt nem egy emberrel vesztem már össze...
2021. febr. 8. 13:37
 7/8 anonim ***** válasza:

😀

Kettes vagyok.

Meggondoltam magam, nekem ne írj 😀😀

2021. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oksa
2021. febr. 8. 13:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!