Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan fogadjam el az egyedüll...

Hogyan fogadjam el az egyedüllétet?

Figyelt kérdés

Mindig is vágytam volna egy olyan kapcsolatra, ahol egymás lelkitársai vagyunk, jóban-rosszban számíthatunk egymásra.

Próbáltam ismerkedni társkereső appokon Tinder stb. elég rossz tapasztalatokat szereztem, hamar el is ment tőle a kedvem.

Eddigi életem során sokat voltam egyedül, az iskolában kiközösítettek, önbizalomhiányos vagyok. Tudom nem túl vonzó tulajdonságok. De értelmetlennek tűnik bármit is csinálni így, hogy nem oszthatom meg senkivel.

Szóval nem tudom. Jó lenne ha az ember nem lenne társas lény és nem vágyna mások szeretetére. Mert én úgy érzem engem senki nem fog szeretni.

Tudom elég önsajnáltatós szöveg csak kiírtam magamból ne bántsatok pls xd



2021. febr. 12. 23:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#7


Mondjuk ehhez jó gép is kell, mert az alacsonyabb gépigényű, népszerű játékokon (pl Minecraft, Fortnite) főleg kis vérpistiket fog találni.

2021. febr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
44%

szia,

Ha zavaróan jön a gondolat (öngyilkosságra), akkor mond el ezt, még ha nem is hiszel benne, vagy csak 0.0001% esélyt adsz rá .. akkor is segíteni fog, hogy jobb kedved legyen.


Egy próbát megér, nem veszítesz vele semmit. Annyit kell magadban mondani:


" Szent Lechitiel, segíts, támogass, emelj fel.. "


(Szent Lechitiel, egy főangyal egyébként, a vigasztalás és reményadás az ő fő feladata, bár lehet furán hangzik, főleg ha nem hiszel ezekben..) :

[link]


Kívánom, hogy legyél jobban és boldog, találj barátokat, valakit.

Nem rosszallásból, jó szándékból írom, hátha segít.

2021. febr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Lehet későn válaszolok viszont fontos hogy tudd nem függhetsz egy embertől ezalatt azt értem hogy először magad kell elfogadd és megtanulj boldog lenni egyedül,saját magaddal azután pedig jöhet valaki akivel boldog vagy.Sossem leszel egész ember ameddig nem szereted,fogadod el magad.Tehát a lényeg annyi hogy a prioritás először te legyél magadnak,majd minden jön magátol
2021. júl. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%

Sehogy nem lehet,, sajnos!


Én is így vok...

2021. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!