Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki társkereső oldalon...

Ha valaki társkereső oldalon keres társat,azzal megtörténhet hogy elmegy mellette az élet,már nyugdíjas de társa még mindig nincs?

Figyelt kérdés
40 éves korában regisztrál a Tinderre,levelezget nőkkel,férfiakkal,viszont személyes találkozásra nem kerül sor és egyszercsak azt veszi észre hogy már 60 éves és még mindig egyedül van?

2021. febr. 23. 06:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%
9-es látod, pont emiatt nem érdemes húzni a dolgot, fejben idealizálod, aztán személyesen nem olyan. Ha csak nem 100km-ekre laktok egymástól, szerintem pár levél után célszerű találkozni, pandémia idején is meg lehet oldani egy sétát vagy egy pikniket, főleg, hogy most jön a jó idő is.
2021. febr. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 hét beszélgetés után nem akar veled találkozni már rég rossz (jó plafon 1 hónap).

Nem szabad húzni. Akinek igazán szimpi vagy úgyis igent mond 1-2 hét után.

Azzal, akit félévig kell szórakoztatni egy randiért, nem éri meg foglalkozni.

2021. febr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 1 hónap találkozás előtt reális, aki egyből találkozni akar beszélgetés nélkül, az túl gyors. Én nem találkozgatok random idegenekkel, akikkel még nem is beszélgettem előtte online, nekem is van egy időbeosztásom, abba kell beleilleszteni, egy idegen ezt még nem ismerheti, hogy én mikor érek rá és mikor nem. A másik kedvencem, aki nonstop chatelne, és megsértődik, ha 2 percen belül nem jön válasz olyankor, amikor egyébként munkaidő van, nekem is vannak holtidők, ebédszünet, de fél napos megbeszélések is, amikor érek rá mással foglalkozni, és a szünetek kb arra elegek, hogy pisilni elmenjünk.
2021. febr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
*amikor nem érek rá
2021. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt érzem, kérdező. Nehéz társkeresőn kutatni az igazi után.Sokszor renénytelennek látom a helyzetet, még mindig sehol senki, az idő meg szalad. De nem akarok összejönni valakivel csak azért, hogy legyen ..
2021. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a valo eletben ugyanigy megtortenhet, sot. Ha nincs olyan munkahely, barati kor, szerencses veletlen, akkor nem talal olyat, akivel nem egye fene alapon jon ossze. A tarskereson sokkal tobb a hulye is, a pofaraeses is, minden intenzivebb, akar normalis emberek is mar belefaradnak, de sokkal nagyobb az eselye talalni is.
2021. nov. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!