Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak még itt olyanok,akik...

Vannak még itt olyanok,akik egész évben fönt voltak társkereső oldalon,de egy üzenetet sem kaptak senkitől?

Figyelt kérdés
Még az év elején regisztráltam egy társkereső oldalra.Képet is raktam föl,megadtam a szokásos információkat magamról,amiket ilyenkor meg kell.Viszont üzenetet nem kaptam senkitől,csak páran megnézték a profilomat.Volt néhány nő akire ráírtam,de nem írtak vissza.Ennyit az internetes társkeresésről.

2020. dec. 20. 18:15
A kérdező szavazást indított:
Csak azokra írnak rá a nők vagy férfiak társkeresőn akik jól néznek ki
Ha valaki nem néz ki jól,arra is ráírhatnak
Személyesen kell ismerkedni,az internetes társkeresés nem célravezető.
33 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Melyik oldalt próbáltad?
2020. dec. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ó igen, én. Pedig elméletileg pont ilyen férfit keresnek a nők, mint én. Normálisan nézek ki, mosolygok, jók a fogaim, intelligens vagyok, stb. Írtam sok levelet, érdeklődtem, és nem "Mizu cica" stílusban. Az 1 az nem sok, de annyi választ sem kaptam. Úgy töröltem magam mindenhonnan, hogy csak úgy füstölt. Személyesen kell ismerkedni, csak a járvány ezt kicsit megnehezíti, mivel nem látod a másik arcát a hülye maszk miatt. És nem mindegy, hogy mosolyog, vagy vicsorog.
2020. dec. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
#1 páratlant
2020. dec. 20. 18:22
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Tinder, badoo jobb annyiból hogy swipeolgatni lehet
2020. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
#4 Ha itt nem megy,szerintem ott sem fog.
2020. dec. 20. 18:27
 6/23 A kérdező kommentje:
#2 igazad van,Személyesen kell ismerkedni és ha egy nőt leszólítunk az utcán meg kell értenie hogy azért tesszük mert nincs más választásunk.Az ember most csak az utcán ismerkedhet.Szórakozóhelyek zárva.Fesztiválok nincsenek.Ismerkedésre marad az utca,4-6 villámos,7-es busz,metrópótló,stb.
2020. dec. 20. 18:31
 7/23 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem tetszik neki meg kiutod
2020. dec. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ismerkedni lehet az utcán úgy is hogy betartjuk a szabályokat.Ha nem nagyothalló a lány,hallani fogja,hogy 1,5 méteres távolságból mit mondok neki.
2020. dec. 20. 18:38
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
En regen tarskeresoztem. Ha a ferfi nem ir ra a nore akkor bizony egy levelet sem kapsz. Sot ha rairsz 10 lanyra akkor abbol talan 1 valaszol.
2020. dec. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
65%
Nekem még kép nélkül is írtak regisztráció első hetében.
2020. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!