Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van,aki nehezen viseli,...

Más is van,aki nehezen viseli,hogy nap mint nap látja az utcán a csinos lányokat,nőket,de egyikhez sem érhet hozzá?

Figyelt kérdés
Az utcán sok csinos lány,nő jön velem szembe nap mint nap.Rossz,hogy észre sem vesznek,tudomást sem vesznek rólam.Regisztráltam egy társkereső oldalra de eddig egy nő sem írt vissza.A profilomat megnézik néhányan,de semmi több.Gondolom megállapítják hogy nem jövök be nekik és mennek tovább.Szar az élet.

2020. dec. 4. 04:27
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Bárcsak meg lehetne szokni a magányt,meg hogy az embernek nincs nője,de nem lehet.Legfeljebb elviselni valahogy.Valakinek azt dobja a gép,hogy vonzó lesz a nők számára,valakinek meg azt hogy nem fog bejönni egy nőnek sem.Sajnos nekem az utóbbit dobta a gép.
2020. dec. 4. 04:34
 2/28 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom releváns-e a válaszom neked, de én nő vagyok, és azt viselem nehezen, hogy a jóképű férfiak észre se vesznek, ugyanúgy csak sóvárgok utánuk.

Az élet valóban szar, próbálom a hobbijaimmal lekötni magam, de hiába - azon kattog az agyam hogy kivel mit csinálnék.

2020. dec. 4. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
#2 engem nemcsak a csinos nők nem vesznek észre hanem semmilyen nők.Most 30 vagyok,kb.még 50 évet kell már csak kibírnom nő nélkül.
2020. dec. 4. 04:37
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Viszont te csak a csinos nőkről írtál a kérdésedben.

De megértem, valóban közel elviselhetetlen a magány, tényleg azt javaslom, hogy keress egy jó hobbit, engem az köt le valamennyire.

2020. dec. 4. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
#4 a hobbi csak csillapítja a fájdalmamat.De megszüntetni nem tudja.El kell viselnem a magányt.Persze lehet tenni ellene,írogathatnék nőknek,leszólíthatnám őket de attól még nem fog változni semmi.Ha egyszer az van megírva hogy nem lehet barátnőm,akkor nem lesz és kész.Ha nem jövök be a nőknek akkor nem jövök be.El kell fogadni.
2020. dec. 4. 04:54
 6/28 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, én nem mondtam, hogy megszünteti, csak azt mondom, hogy ha ezen pörögtem volna 0-24-ben akkor becsavatodtam volna. Sajnos ennél jobb módszert nem tudok ami beválik,én próbálom lerülni az embereket is amennyire tehetem, de ezt nem javaslom mert nem tudom másnál mennyire működik.
2020. dec. 4. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Ja és pszichológushoz is járhatnék de annak se lenne értelme.Mit tudna csinálni a pszichológus?Egyenként felkeresne minden nőt az otthonában és megkérné őket hogy jöjjenek már össze velem?
2020. dec. 4. 04:58
 8/28 anonim ***** válasza:
96%
Áruld már el, hogy miért nem változna semmi, ha próbálkoznál? Bár mondjuk most nehéz a vírus miatt, nem lehet sehova menni. Viszont van egy csomó chat, hátha megismersz egy normális embert. Aztán reméljük, hogy mihamarabb elmegy ez a hülye vírus
2020. dec. 4. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85%

A pszichológus NEKED segítene megváltozni, mert például abszolút nem egy normális gondolkodás az, hogy nehezen viseled, hogy nem érhetsz hozzá vadidegen nőkhöz.

Amúgy nehogy már még a nők hibája legyen az is, hogy nem tudod a gatyádban tartani magad. Csak nehogy az legyen a vége, hogy egyszer annyira nem fogod bírni "elviselni" ezt, hogy megerőszakolsz egy szerencsétlen lányt az utcán...

2020. dec. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%

Ha a saját kategóriádnál fentebb keresgélsz ne csodálkoz hogy nem akarnak összejönni veled.

Tégy egy kis önvizsgálatot

Neked milyen nők tetszenek?

Te mit tudsz nekik nyújtani kapcsolati szinten?


Pl én sem jönnék össze egy olyan emberrel aki nem figyel a táplálkozására elhanyagolja magát (én nagyon tudatosan figyelek arra hogy mit eszem és nekem ez fontos nem tudnék egy trehány hájas ember mellett felkelni reggel) vagy olyannal sem akarnék összejönni aki ostoba.


Szóval szerintem ha egy kicsit lentebb adnál és a saját kategórádban keresgélnél könyebb lenne.

Ezzel most nem azt mondom, hogy hájas vagy ostoba vagy. Csak sokszor az emberek jobb partnert várnak el maguknak mint ami összejönne nekik

2020. dec. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!