Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan, hogy valakinek sok...

Van olyan, hogy valakinek sok mindent sikerül elérnie az életben, de a párkapcsolat mégse jön neki össze?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat szoktam ezen gondolkozni. Ugyanis 22 éves vagyok, és még soha nem volt barátnőm. Csak futókapcsolataim voltak, mivel valamiért nem kellek hosszútávra a nőknek, csak egy-két éjszakára. Viszont ez az egész kezd nyomasztani, kezdem azt érezni, hogy kifutok az időből, és nincs ilyesfajta tapasztalatom.

Visszatérve a kérdésre, sokan azt mondták nekem erre(meg mindenhonnan ezt mondják), hogy ne aggódjak, foglalkozzak magammal, fejlesszem magam, fussak be egy sikeres karriert, a többit meg hozza majd az élet. De mi van akkor ha mégse? Mivan akkor, ha netán sikeres leszek(bárcsak), jó állásom lesz, jó fizetéssel - mi fog megváltozni akkor? Hirtelen elkezdem vonzani a nőket? Mert én még nem látom át ezt az egészet. Annyira kimaradt az életemből a párkapcsolat, hogy elképzelni sem tudom, hogy valaki megmaradjon mellettem hosszútávon. Hogy valakit szeressek a szívemből, és valaki szeressen engem is. Sikeres karrier ide vagy oda.



2021. febr. 25. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

'Mivan akkor, ha netán sikeres leszek(bárcsak), jó állásom lesz, jó fizetéssel - mi fog megváltozni akkor? Hirtelen elkezdem vonzani a nőket?'


Abszolút igen. Először a karrier, utána a kapcsolat. A célom, hogy max. 40 éves koromra 'nyugdíjba' vonuljak, így lesz újabb 40 évem másra áldoznom az időt.


Szerencsére ha így folytatom, 30 éves koromra összejön.

2021. febr. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De akkor 10 évvel hamarabb is halok meg, az tuti.
2021. febr. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A "hozza majd az élet"-et úgy értik, hogy miközben haladsz az életben, és megismersz másokat, előbb-utóbb össze fogsz futni egy olyannal, akivel ki tudsz alakítani egy párkapcsolatot. Ez lehet, hogy 1 év, lehet, hogy 10, lehet, hogy 30, lehet, hogy sosem. Nem siker, hanem szerencse kérdése, és ezért nem éri meg rágörcsölni.
2021. febr. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó karriered van, lefoglalod magad, teljesítesz benne, örömöd lesz és sikerélményed. Azon keresztül pedig embereket is megismersz majd, a nők pedig különösen érzékenyek erre, ezért vonzóbb leszel a számukra.


"Hogy valakit szeressek a szívemből, és valaki szeressen engem is."

Sajnálom, de nekem ez csak egy romantikus álomnak tűnik a férfiak részéről.

A nőnek nem csak az kell, hogy tisztán szeresd, romantikus legyél. Neki kell, hogy legyen ambíciód, célod, saját életed, és ne körülötte forogj. Az, hogy te annyira vágysz a nőre, annyira nagy figyelmet szentelsz neki, pont hogy ellököd magadtól, kevésbé leszel vonzó. Én nagyon sokat olvastam erről, és teljesen ellentétesen működnek, mint ahogy én gondoltam, férfiként.

2021. febr. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szokták mondani, hogy a türelem rózsát terem...

Légy egy kicsit türelmes (gondolom sokat hallod ezt és unalmas de igaz, mást nem tudsz tenni)

Hidd el, hogy rád talál idővel a nagy Ő.

Először is összpontosíts magadra, ne keresd a szerelmet, mert nem így működik.

Egy váratlan pillanatban fog betoppani az életedbe az a személy akire mind eddig vártál.

A nők hamarabb felfigyelnek rád ha magabiztos, jókedvű, életvidám és határozott vagy illetve annak is látszol.

Illetve légy romantikus de ne nyomulj nagyon.

2021. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát, nézd, a kapcsolatok bonyolúlt és nehéz dolgok, én nem mindenkinek válik egyértelműen az előnyére - és még kevesebben vannak, akik bevallják, hogy nem vált előnyükre... :D


Biztos lesznek, akik majd megjegyzéseket tesznek a magánéletedre, vagyis inkább annak bizonyos értelemben vett hiányára, és el kell majd döntened, milyen súlyt tulajdonítasz ezeknek a hangoknak. Fontos a társadalmi státusz és a mások megítélése, ugyanakkor rendkívüli módon megkeserítheti az is az életet, ha az ember olyan dolgokat erőszakol magára, amihez semmi kedve és idegen a személyiségétől. Sokan a belső hangra esküdnek mint ami hosszú távon megelégedéshez vezet - mindenki döntse el, szerintem, maga. Sok sikert! Végszóul; a későbbi években az anyagi stabilitás kulcsfontosságú tényezővé válik a legtöbb nő számára...

2021. febr. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Aki sok mindent elért, annak már van egy egészséges belső világa, amivel megy a kapcsolat, mégha egy nem is szintje belivel
2021. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Foglalkozz önismerettel.
2021. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
azért mégis csak könnyebb karriert építeni, ha van mellete egy párod, aki miatt motiváltabb vagy, nem?
2021. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!