Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha lassan már minden nő...

Ha lassan már minden nő tetszik az azért van mert ki vagyok éhezve?

Figyelt kérdés
Ma volt itt egyik munkatársam a feleségével.Rajtam kívül senkinek nem mozgatta meg a fantáziáját,egyik munkatársamnak sem,csak nekem.Persze nem kezdenék vele, hiszen foglalt de akkor is megkívántam.Pedig nem egy modell alkat,nem egy szépség,de én mégis izgatónak találtam.Meddig fogom még bírni nő nélkül?Mikor kattanok be?

2021. febr. 27. 14:08
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Egyre több nőt megkívánok,olyanokat is akik nem is az eseteim.Volt egy nő akire mindenki azt mondta ronda meg bányarém,én mégis kívántam és fantáziáltam róla.
2021. febr. 27. 14:10
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy rövid időszak, amikor velem is megesett.
2021. febr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lejjebb adod az igényeid, hogy könnyebben találj hozzád megfelelő nőstényt. Mi ebben a hihetetlen?
2021. febr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha egy hétig csak szexelnék folyamatosan az se lenne elég.Annyira ki vagyok éhezve,hogy ezt már nehezen tudnám csillapítani.
2021. febr. 27. 14:15
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Verd ki,attól lenyugszol.(Nem gúnyolódom.Kezd az agyadra menni a tesztoszteron.)
2021. febr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Már ott tartok,hogy egy utcán élő,alkoholista, ápolatlan nővel is ágyba bújnék.
2021. febr. 27. 14:19
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Ez azért tényleg túlzás.
2021. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Hát nekem is van, hogy félholtra kell verjem a himbilimbit, hogy lenyugodjak, de még mindig jobb, mint összeszedni valami ronda STD-t egy mosdatlan nőszemélytől xD
2021. febr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Csak egy normális szex segíthet rajtam egy nővel.Prosti azért nem jó,mert nekem az egy óra az kevés lenne, legalább 12 órára lenne szükségem,és akkor is csak egy kicsit nyugodnék meg.
2021. febr. 27. 14:30
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Életem két legnagyobb tévedése ezért történt.

Ha kanos vagy és ocsmány nők kerülnek az utadba, inkább verd ki és aludj, jobban fogod magad érezni.

2021. febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!