Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Amikor távoli új városba...

Amikor távoli új városba költözöl, hogy szerzel új baráti kört?

Figyelt kérdés

Sportklubok, vallási közösségekre gondoltam eddig, ahová eljárnék.

Egyéb javaslat?


(Dolgozni megyek, nem tanulni. Szóval egyetem kiesik)



2021. febr. 28. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Hát ebben az esetben szinte az egyetlen esély ha a munkatársakkal barátkozol össze. Esetleg keress valami hobbikört a városban.
2021. febr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A munkahelyen haverkodás ebben az országban nem divat.


Hobbikör jó ötlet lehet.

Ha van még más ötleted, jöhet. :)

2021. febr. 28. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha külföldre mész, akkor keresd a helyi külföldiek csoportját. Amúgy nyelvtanfolyam, sport hobbi csoportok stb.
2021. febr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Edzoteremben talán, vagy ha valami kis tanfolyamra kurzusra beiratkozol ott is szerezhetsz új barátokat . De ez sokmindentől függ felnőttként sajnos nem olyan egyszerű már
2021. febr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Én külföldre költöztem, ott elsősorban az egyetem adott jó lehetőséget erre, de kétféle közösségbe is eljártam, mindkettő egy-egy hobbimhoz kapcsolódott, és ezekről a helyekről is lettek nagyon jó barátaim.
2021. febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!