Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tennének a helyemben?...

Mit tennének a helyemben? Magányosan rothadnátok vagy visszakönyörögnétek magatokat a bántalmazó kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Számomra csak két opció létezik:


- Kínlódok és örlődök a magányban. Rendszeresen néhány óránként visszatér annak a gondolata, hogy véget vessek saját kezűleg a szenvedésemnek. Néha berúgok (de többször fordult már meg a fejemben egyéb szereknek a használata is). Szóval érzem, hogy az, hogy nincs senkim, se párkapcsolatom se szexkapcsolatom az szépen lassan belülről lebont és fokozatosan erodálódok .

Olyan mint egy kínszenvedő élve rothadás.


- A másik opció, hogy felveszem a kapcsolatot megint a nárcisztikus személyiségzavarú (mármint a szó pszichiátriai értelmében véve) nőszeméllyel. Noha ő sosem fog velem párkapcsolatban lenni (csak ha épp az érdekei úgy akarják) és mindig is csak játszadotni fog velem. De legalább lesz kivel szexeljek rendszeresen. Márpedig ha van kivel szexeljek akkor egyáltalán nem szokott sosem megfordulni a fejembe az öngyilkosság gondolata sem és inni meg drogozni sem szoktam soha.

Viszont ez a nőszemély jellegénél fogva SOHA nem lesz képes engem ténylegesen szeretni és mindig csak kihasználni és bántalmazni fog. De mint mondtam, legalább lesz kivel szexelnem, ami nekem nem tudjátok elképzelni mennyire segít.


Ti mit választanátok a helyemben?

Visszamennétek a bántalmazó kapcsolatba vagy maradnátok magányosak de azzal a pokoli szenvedés és biztos rothadás mellett döntenétek.



2021. márc. 2. 07:56
A kérdező szavazást indított:
Kínlódnák és szenvednék, a rothadást választanám
Visszamennék a bántalmazó kapcsolatba, ahol legalább van szex
53 szavazat
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Olyanok meg ne irkáljatok, hogy " maradj csak egyedül és majd eljön az Igazid"

Mert nem fog. Sokszor ilyen alapon nem mentem vissza a bántalmazó kapcsolatba, mert reménykedtem, hogyha majd csak a saját dolgaimmal foglalkozom és magam fejlesztem akkor minden jóra fordul. De hosszú évek alatt nem jött senki (csak egy másik nárcisztikus személyiségzavarú nő)

2021. márc. 2. 07:58
 2/20 A kérdező kommentje:
Szóval itt a magány tényleges magányt jelent, úgy hogy biztosan tudjátok, hogy soha senki nem lesz.
2021. márc. 2. 07:59
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Maganyosan rohadas, mert legalabb szabadsagod van, es kevesebb a stressz.


A kapcsolatban rohadas rosszabb.

2021. márc. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti senkivel nem lennék csak azért hogy ne legyek egyedül. Ezerszer inkább a magány, mint egy gusztustalan személyiségű ember.
2021. márc. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Menj el pszihológushoz. Ha minden kapcsolatod ebbe fullad, akkor valsz a te párválasztásoddal is komoly gond van.
2021. márc. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
5-el értek egyet. Keress orvosi segítséget,ez nem normális,hogy csak ezt a 2 eshetőséget látod.
2021. márc. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

#1


Nincs semmiféle stressz. Örülök, hogy van kivel szexelnem.

Az igaz, hogy az illető csak kihasznál engem, és elfogadom azt a tényt is, hogy sosem fog szeretni. De mivel van lehetőségem szexelni, ezért ez jó érzéssel tölt el engemet.


#5


Egy valamirevaló pszichológus 8000 Ft/óránál kezdődik (de a fővárosban a 10e is gyakori).

A szimpla tb-s pszichológus meg lerendezi annyival, hogy felírt valamilyen benzodiazepint és csókolom. Ennyivel egy dílernél is le tudom rendezni.

Az egyik haveromnaknak is voltak pánikrohamai és pszichológiai problémái. Az egész pszichológiai kezelés csak egy alkalmas volt és abból állt, hogy felírt neki valamilyen antidepresszánt és ennyi. Most gyógyszerfüggő a haverom.


Alapvetően az a gond, hogyha férfi vagy senki nem vesz komolyan ha segítséget kérsz. Mert van egy olyan társadalmi szemlélet, hogy "ha férfi vagy erős kell legyél és pont". Amikor én is telefonálni akartam majdnem kiröhögött engem a pszichológus nő. Hiába mondtam el a történetemet, de ő folyton csak győzködni próbált engemet, hogy "á uram, biztos, hogy nem nárcisztikus az a nő, csak ön látja rosszul." hiába szerettem volna segítséget kérni de az egész elment azzal, hogy a pszichológus kb engem állított be hülyének és le se tojt engem csak győzködött, hogy "biztos vagyok benne, hogy, nem nárcisztikus, csak ön látja rosszul és ne diagnosztizáljon senkit sem"

miközbenn egy országszinten elismert pszichológussal futottam egyszer össze és neki is elmondtam a sztorit és ő azt mondta, hogy szinte biztos, hogy nárcisztikusról van szó, néha még rá is kérdezett részletekre és én meg ledöbbentem mennyire ki tudta találni. Ezt a sztorit is elmondtam, de a pszichológusnő további is győzködött, hogy én vagyok a hülye "látja, csak 'szinte', tehát ön ne diagnosztizáljon, hisz biztosan rosszul látja ezt."


Szóval az égvilágon semmi értelme a pszichológusnak ha férfiként fordulsz hozzájuk (nyolcezer forint per órás pszichológusokra pedig nincs pénzem). Inkább többet árt, akár még gyógyszerfüggő is lehetsz, mint a haverom.

Mert már azzal, hogy milyen nemű vagy eldöntik előre, hogy te vagy-e az áldozat vagy sem.

2021. márc. 2. 08:49
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

Egyedul maradnek es a te helyedben prostival inteznem el a szexualis feszultsegemet.

Ennyi.

2021. márc. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Ha ilyen borúlátó vagy magaddal szemben, ezt ki sugárzod, az ilyen ember, meg taszítja a másikat, szóval önmagad generálod a magányodat. Értem én, hogy nagy a nuna hatalma, de ér ennyit hogy ennyire ledegreadáld magad? Ha csak a szex a fontos, akkor pattintsd ki magad, tudj táncolni. Múltkor beszélgettem egy sráccal még nem is olyan jóképű, nekem legalább is nem az esetem, de szépen szálkásra dolgozta magát, meg baromi jó a mozgása is, chippendale-kedik már évek óta. Azt mondta, hogy a műsor után eléggé be vannak vadulva a csajok (főleg egy bizonyos piamennyiség után), rengeteget szexelt, vagy csak térdeltek neki. Azt mondta az elején élvezte, ma már unja. Ha csak a szexre hajtasz ez is lehet egy opció, ráadásul pénzt is lehet vele keresni.
2021. márc. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Bocsass meg, de ebben a maganyos rohadasban minimum szexkalandot a Badoon, Tinderen, ha nem tobbet, osszeszedhetsz.

Bantalmazo kapcsolatba meg bombatamadas elol se menekulnek.

2021. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!