Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha 40 éves koromra sem változt...

Ha 40 éves koromra sem változtam meg,félénk, visszahúzódó maradtam akkor ez már így is marad?

Figyelt kérdés
Erősebb a félénkségem,mint az akaraterőm hogy változtassak.Nem tudok változtatni.Persze lehet hogy nem is kell,mert valakinek félénknek is kell lennie,de akkor lehet egyedül maradok.

2021. márc. 2. 23:39
A kérdező szavazást indított:
Az ember nem tud változtatni a személyiségén
Az ember meg tud változni ha akar
Nem kell változni,nem baj az ha valaki félős
39 szavazat
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ezenkívül pánikbeteg is vagyok gyerekkorom óta,azt hittem majd felnőtt koromra elmúlik,az sem történt meg.
2021. márc. 2. 23:41
 2/23 anonim ***** válasza:
47%
Az ember meg tud változni, ha akar, de te nem, mert nem akarsz/mersz. Erről ennyit.
2021. márc. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Mit csinàltál eddig? Mire vagy büszke az èleteddel kapcsolatban?
2021. márc. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
20 évesen azt gondoltam,majd elmúlik magától a félénkség is,a pánikbetegség is.Majd magamtól megnyílok,bátrabb leszek.Nem így lett.
2021. márc. 2. 23:45
 5/23 A kérdező kommentje:
3 több mindent is csináltam,de a félelem az mindig ott volt bennem bárhol dolgoztam.Nem mondom hogy mindenhol kiközösítettek,de barátokat nem szereztem sehol és barátnőt sem.Sokat dolgoztam emberek között,mégis egyedül voltam mindenhol.
2021. márc. 2. 23:48
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

De ezt, hogy kell elképzelni?


Azért ha más nyitott feléd legalább te is nyitottál? Vagy már akkor is elbújtál?

2021. márc. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
6 nyitottam,de nem sokáig foglalkoztak velem,mert látták hogy valami nem stimmel velem.Voltak akik próbáltak velem barátkozni,de aztán inkább hagytak a francba.
2021. márc. 3. 00:09
 8/23 A kérdező kommentje:
Volt aki javasolta a pszichológust de nem mertem oda sem elmenni.Szégyelltem a problémáimról beszélni,úgyse tudtam volna őszinte lenni a pszichológussal,ezért értelmét sem láttam hogy elmenjek.
2021. márc. 3. 00:12
 9/23 anonim ***** válasza:
95%

#7 Hmm... Érdekes. Mondanám, hogy hasonlítok rád de azért egy-egy barátot csak össze tudtam szerencsétlenkedni még anno sulis koromba. Pedig voltak szekálóim nekem is.

Annyi volt a titka, hogy ha valaki nyitott felém akkor mosolyogtam, elengedtem magam és nyitottam én is.

2021. márc. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ezért nem merek pszichológushoz sem menni,mert szégyellem hogy soha nem voltak barátaim,barátnőm,párkapcsolatom.Még magamnak se merem bevallani,hogy egy gyenge jellem vagyok.
2021. márc. 3. 00:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!