Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányosnak érzem...

Nagyon magányosnak érzem magam mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Ráadásul pánikbeteg is vagyok már tavaly október óta meg depressziós is lettem. Úgy érzem a világ összeesküdött ellenem. Itt vagyok 33 évesen és az életem semmit nem ér szenvedek boldogtalan vagyok magányos is pedig van párom. Senki nem áll mellettem és nem értenek meg még a saját testvéreimet se érdkli mi van velem mert önzőek csak magukra gondolnak. Elegem van az életemből az anyut is elveszítettem aki számomra a mindent jelentette a támaszt az életemben. Az egyik fő oka pont az ő elvesztése volt hogy kijött rajtam a pánikbetegség. Barátaim sincsenek akikkel tarthatnám a kapcsolatot akik megértenének. Itthon vagyok csak sehova nem járok mert ez a betegség teljesen tönkretett nincs életem. Dolgozni se tudok ilyen állapotban. Mindig is egy szorongó lány voltam egyszerűen nem szeretek már élni nem látom értelmét az életemnek.
2021. márc. 4. 07:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Mégis mit vársz most?

Ott a párod,ha olyan rossz a kapcsolat,hogy nem áll melletted akkor hagyd el.

Dolgozni muszály, én sem jókedvemben vagyok a munkahelyen.

Szerencsére nincs pánikbetegségem,de súlyos depresszióm van/volt tudom,hogy most nincs fény az alagút vegén,de mi lenne.ha húznál magadban egy vonalat,hogy itt akkor most megallunk. Számot adunk az életünkröl és elgondolkozunk azon,hogy most merre tovább.

Keress egy nagyobb célt amit el tudsz érni és pici apró megvalósítható dolgokkal haladj előre. A kis célokat elérve mindig lesz valami örömöd, például menj el néha sétálni,főzzél finomat,hízzál/fogyjál, sok kicsi célt tűzz ki.

2021. márc. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Értékes vagy! Isten szeret, sose felejtsd el.
2021. márc. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1 es az a baj hogy csak nem úgy megy az hogy elhagyom mivel én sajnos társfüggő is vagyok több mentális problémám is van nem csak a pánikbetegség. Nem szeretek egyedül lenni bár ha úgy vesszük így is néha egyedül érzem magam hiába van párom ez sajnos összetettebb dolog.
2021. márc. 4. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!