Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annyira magányos vagyok, hogy...

Annyira magányos vagyok, hogy megfordult a fejemben, hogy heteróként fogadjam egy azonos nemű személy közeledését pusztán a társasága miatt. Érdemes ilyesmibe belemenni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 7. 18:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is az vagyok,de inkább vagyok egyedül nő nélkül,minthogy férfival próbálkozzak.Ha lennének ilyen hajlamaim,még örülnék is neki,hogy nem kellene magányosnak lennem,de nincsenek.Szóval ha neked vannak,akkor próbálkozzál,mivel még az is jobb mint egyedül.Ha viszont nincsenek,akkor hagyj fel ezzel az ötleteddel.
2021. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%
Ne! Először ez, aztán mi lesz a következő szint-lelépés: kecskével..?! :)
2021. márc. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem teszel valami értelmeset a magány ellen? Önkénteskedés, netes társkeri nem bombázókkal, cset?!
2021. márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
85%
Szerintem nem, ha egyaltalan nem vonzodsz hozza. Sem azert mert nem lenne jo ha az o erzeseivel jatszanal sem azert mert tisztelned kell magadat. Hidd el, mindenki megtalalja elobb utobb a parjat. Probalkozhatsz vegso esetben Tinderen v Badoon keresgélni, nagyon sok ismerosom talalta meg ott a parjat. Fel a fejjel:)
2021. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ellenkező neműeknél nincs esélyem. Egyébként van értelmes munkám és értelmes hobbijaim is, le tudom foglalni magam,csak mégis hiányzik a társaság is, nem jó mindig, mindent egyedül csinálni. Jobban hiányzik hogy valakivel együtt csináljam a napi tevékenységeket mint maga a párkapcsolat vagy a szex.
2021. márc. 7. 19:02
 8/23 anonim válasza:
100%
Akkor inkabb lehet baratokra van szukseged nem pedig kapcsolatra. De miert ne lenne eselyed?
2021. márc. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%

"Ellenkező neműeknél nincs esélyem."


Ezt inkább ők döntsék el és ne te...

2021. márc. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Már eldöntötték évekkel ezelőtt.
2021. márc. 7. 19:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!