Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet helyretenni magamba...

Hogy lehet helyretenni magamban, ha mar eldontottem h vegleg egyedul akarok maradni?

Figyelt kérdés
A totalis kiabrandultsagban a legrosszabb ha van az emberben egy utolso minimalis remenysugar. Mert ez mar semmire sem eleg, de legalabb kinzo. Van itt olyan aki el tudta engedni teljesen ezt a temat es helyre tette magaban?

2021. márc. 19. 07:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
igen amugy alapból a kérdést sem lehet érteni,nem eggyértelmü.Mert a kérdésedben azt irod hogy lehet azt helyre tenni hogy eldöntötted magadban végleg egyedül akarsz maradni.Most ezt te döntötted el hogy végleg egyedül akarsz maradni akkor mit kell ezen helyre tenni? Utánna meg az egyik válaszolónak azt irod hogy jó neked egydül. Akkor ha te el döntötted hogy jó neked egyedül és ezt el is döntötted akkor mi a francot kell ezen helyre tenni? Nem lehet érteni az egészet,mert eléggé keszeusza hogy most akkor mit is akarsz?
2021. ápr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,mielött másokat le nyomorékozol elősször.Tanulj meg fogalmazni és eldönteni hogy tulajdonképpen mit akarsz kérdezni.

Mert az egyik kérdésed üti a másikat,és a válaszokat is.Szoval az volt a kérdésed hogy hogy lehet helyre tenni magadban azt hogy te eldöntötted hogy egyedül akarsz lenni végleg.Az én szövegértésem szerint ha valamit helyre akarunk tenni magunkban,az az hogy nekünk ez nem jó és hogy változtatni szeretnénk rajta.Az "eldöntöttem" szó viszont azt hogy ezt te akarod igy,ez igy jó neked hogy egyedül maradsz,nem a körülmények fojásolnak be abban hogy egyedül kell maradnod pl,a kinézeted hogy csúnya vagy és azért nem találsz magadnak partnert hanem mert ezt te igy akarod te döntötted el.Már a kérdésedben a "helyretenni" és az "eldöntöttem" szó ütik egymást.Szóval tulajnoképpen mi a kérdés? vagy te magad sem tudod hogy mit akarsz.Szóval nem másokat kéne le nyomorékozni,hanem elötte kicsit átgondolni hogy mi is a kérdés.

2021. ápr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!