Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Honnan merítsek erőt, ha...

Vfghz kérdése:

Honnan merítsek erőt, ha magamban már egy leheletnyi sincs?

Figyelt kérdés
Nagyon egyedül érzem magam,körübelül 2éve kezdődött,nem bírok enni,aludni,képtelen vagyok társaságban hosszabb időt eltölteni,anyukám 10éve alkoholista,egy barátom van,de olyan dolgokat tettem saját magammal amit szégyenlek még elötte is, sokszor próbáltam elmondani neki hogy vagyok igazából,mit érzek,miket tettem.. De egyszerűen ilyenkor nem jön ki szó a számon..elvesztettem önmagam,az önbecsülésem,a tiszteletem magam felé úgy érzem már nem vagyok képes segíteni magamon.Nekem sosem volt önbizalmam,akaraterőm,kitartásom úgyérzem hogy egy kudarc vagyok mintha önmagam ellensége lennék,nem tudatosan de valahogy mégis..valaki érzett már ilyesmit? olyan sokszor előtör belőlem hirtelen ez a szörnyű érzés,nem bírok megbékélni magammal. sokat gondolkodtam az öngyilkosságon ,csináltam egy "próbát" felmentem a padlásra felraktam a kötelet a nyakamra de csak álltam ott egy fél órán át ..majd lejöttem.. értéktelennek,elveszettnek,reménytelennek érzem magam. hogyan segíthetnék magamon?

2017. ápr. 30. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen betegség, ne vedd fel, csak ezt gondolom elsőre. Mi az oka amiért így érzel? Az egyedüllét rossz tudom mert enis egyedul vagyok 3 eve es neha olyan erzes mintha felakarnak robbanni.. Miota van baratnom jobb es hiddel h ha neked is. Lesz valakid jobblesz a szivednek is es a lelkednek is. Tarsas lenyek vagyunk azert ne hibaztasd magad mert igy erzel ki birna ezt evekig? Enis egyedul vagyok es meg nagyon sok mindenki hiddel fiatalkorban hirtelen valtozas sokmindenkit ide sodort mar. Egyel olyat amit szeretsz. A tulagyalas megoli a boldogsagot! Ne gondold tul a dolgokat senki nem teszi. Ne idegeskedj beszelj rola pszichologussal nemkell eljarogatni, egyszer menj el es kesz hiddel konnyitesz a lelkeden joblesz! Remelem segitettem kitartast majd megoldodik hatra van meg az egesz elet!! :)) szia
2017. ápr. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, aki volt elárult és megcsalt semmivel sem jobb.voltam pszihologusnal sajnos nem sikerült igysem sikerült önmagamra találnom..nem tudom hogyan jussak előrébb..
2017. ápr. 30. 17:07
 3/5 anonim válasza:
Hany eves vagy?
2017. máj. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Keress valamilyen hobbit, amiben ki tudod élni magad! Volt egy ismerősöm, aki hasonlóan mélyen volt. Sportos alkat volt, ezért, hogy kirángassam, eljártunk futni. Ha nem is teljesen, de rendbe jött. Valahogy ez elvitte az energiáját és helyretette a lelkét. Már nincsenek is bajai, de annyira megszerette, hogy azóta is csinálja...


A lényeg nem is a futás vagy a sport, hanem, hogy legyen egy hobbid, valami, mit szivesen csinálsz, és kiéles magad benne,

Pl: sportok, kézműves akármi, halgass számodra új stílusú zenét, vagy nézz filmeket, olvass.. A határ a csillagos ég ;)


Ja, és az öngyilkossághoz: Az élet így is túl rövid, ne tedd mégjobban azzá, és ha most úgy érzed szar, akkor tedd jobbá - ha más nem törődik veled, törődj magaddal és tedd magad boldogabbá!

2017. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
21,köszönöm a válaszokat
2017. máj. 1. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!