Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok, nem működik...

Magányos vagyok, nem működik az életem, nem akarok igazán élni. Minek élni, ha semmi mást nem érzek magamban, mint frusztrációt és elkeseredettséget?

Figyelt kérdés
Pszichológus eddig nem segített, pedig sokat jártam. Bármikor, ha segítségért folyamodom valahova, úgy érzem, falakba ütközöm. Fáradt vagyok. Amire vágyom, azt sosem kapom meg, nem bírom tartani a lépést másokkal, érzem, hogy a nőknek nem vagyok elég jó. Úgy érzem, nem ezt érdemlem. Miért éljek? Minek élni?
2019. okt. 22. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy pasi vagy.Ha lány lennél már több ezer privátot kapnál,amitöl nem lennél többé magányos..
2019. okt. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
ha élsz nézheted ahogy pusztul a világ
2019. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Üdv a való világban.
2019. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ennyi hasznos választ. Aki csak trollkodni akar, az minek ír, de komolyan? Nem vagyok kíváncsi rátok, írjon már valaki olyan, aki hajlandó értelmes beszélgetésre.
2019. okt. 22. 21:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első kommentelő igazat ir,a többi tényleg troll
2019. okt. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semminek. Az élet azt adja amit érdemelsz. Attól hogy nem érted az életet attól az még robog mint egy vonat...ha eléállsz vagy szembe mész vele akkor eltapos. Ha fel tudsz rá kapaszkodni akkor bárhova eljuthatsz....
2019. okt. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6os...mármint a kérdező köcsög volt valamikor, csak már elfelejtette és ezt érdemli érte,ez a bünti?
2019. nov. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!