Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 30 éves vagyok, 27 évesen...

30 éves vagyok, 27 évesen lett először barátnőm és az a kapcsolat is csak 3 hónapig tartott. Érdemes még komoly kapcsolattal foglalkoznom vagy rosszlányokon keressek már nőket?

Figyelt kérdés
nem vagyok már szűz, de még csak egyszer csináltam, de nem tudtam felhúzni a gumit és csak pár percig csináltuk

2021. márc. 20. 19:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Fejleszd a szociális képességeidet, ha szükséges (tuti) alakíts a kinézeteden: pl kondi, jobb ruhatár, haj stb.


Csapd fel a tinder, fb, badoo stb társkeresőket, ne legyél rest ráírni mindenkire IS.

Természetesen legyenek normális képeid, próbáld kerülni a sablonos dumákat.


Ne keresd görcsösen a komoly kapcsolatot, csak simán ismerkedj nőkkel, közben pedig nyugodtan lehet látogatni néha 1-2 rosszlányt ha a pénztárcád engedi.

2021. márc. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Még egy tipp: nyugodtan menj el olyan lányokkal is randizni akik nem feltétlenül az ideálod, ezzel is fejleszted a szoc. képességeidet.
2021. márc. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Gyakorolj k*rvákon, aztán keress komoly kapcsolatot.
2021. márc. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!