Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok magányos?

Miért vagyok magányos?

Figyelt kérdés
Nincs kapcsolatom nem is érzem hogy kéne. Barátom néhány van mégis nagyon magányos vagyok. Boldog párokat látok mindenhol, eszembe jut a sok elutasítás amióta nem akarok senkit. Nem tudom mi van velem
2021. márc. 20. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Előbb magadat kéne rendbe rakni! Akarsz valakit vagy sem? Egyértelmű, hogy azért vagy magányos, mert nem akarsz senkit, pedig szükséged lenne valakire. Tisztázd le magadban, aludj rá egyet!
2021. márc. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Karrierista vagyok ezért nem akarok senkit nem érzem hogy kéne. Illetve nagyon nehezen engedek magamhoz közel bárkit
2021. márc. 20. 23:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem érzed, hogy kéne, az egy ok lehet... Nekem viszont az a benyomásom, egy kicsit azért mégis érzed, hogy kéne... :)


Valami azt súgja, jóval komplexebb azért a szituációd, mint amit méltóztattál velünk megosztani. Csak azt akarom mondani, a lélek meglehetősen bonyolult jelenség, és ha tényleg karrierista, jó karrierista ráadásul, akkor nem fogod sajnálni azt a pénzt, amit egy pszichológus néhány órjáért cserébe elköltesz. (És ha már ilyen tanácsot adok, arra is fel kell hívnom a figyelmed, hogy mint minden szakember esetében, a pszichológusok esetében sem mindenkinek kizárólag pozitív tapasztalatai vannak; ritka, de ha az a benyomásod támad, rosszindulatú vagy nem kizárólag a javadat tartja szem előtt, sürgősen keress egy másikat.) Egyébként hasznos dolog, és kifejezetten ajánlom - az önismeret nagy kincs :)

2021. márc. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!