Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik TÉNYLEG egyedül vannak...

Akik TÉNYLEG egyedül vannak ti mit csináltok? Mivel ütitek el az időt?

Figyelt kérdés

Se család,se barátok se pár.

Akiknek tényleg az ég világon senki nincs.


Én már a lehető legtöbb időt munkával töltök bár sajnos 3 hónapig munkanélkül voltam.


Nem tudom az ember bele örülhet e a magányba.

Volt egy szar kapcsolatom egy éve de vége lett..


Nem találok értelmes sorozatot, nincs kedvem nyelvet se tanulni.



2021. márc. 21. 15:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%

Autót restaurálok, 60+ éves tévéket és rádiókat gyűjtök és röffentek be, rajzfilmsorozaton dolgozok, kereskedek mindenféle cuccal, ami felesleges nekem, estin tanulok logisztikát, munkát keresek, videókat nézek lefekvés előtt, vérplazmát adok és időnként leugrok a nagyszüleimhez, ha elkezdek unatkozni. Nagyapám régi műhelyében lakok egyedül.


20/F

2021. márc. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
én zenét szoktam hallgatni (hangszórón) és közben valamit csinálni mondjuk pl rajzolni,sütni. tokre feldobja a hangulatomat. egyébként rengeteg film van ami nagyon jó pld: just go with it, kapj el ha tudsz, chips.
2021. márc. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Olvasás, netezés, utazás, TV-zés, ügyintézés, semmittevés, néha képzés.
2021. márc. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tök jó hobbitok van
2021. márc. 21. 16:23
 5/18 anonim válasza:
39%
leginkább tervezgetem hogy fogom magamat kinyírni hamarosan
2021. márc. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
13%
Attól függ férfi vagy e, vagy nő. Nőként sok szexparrnerrel el lehet ütni az időt.
2021. márc. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Tehát legyek kva :) tök jó
2021. márc. 21. 18:46
 8/18 anonim ***** válasza:
30%
Szerinted? Hobbik, net, edzés ilyesmik
2021. márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Döglődök. Nyilván lefoglalom magam valamivel, hogy teljen az idő, de nem az igazi. Nagyon hiányoznak a normális emberi kapcsolatok.
2021. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Van, aki beleőrült már a magányba, van, aki egyedül érzi csak igazán jól magát... Sokan videójátékokkal ütik el az időt - amivel meglepően kellemesen el tud telni, de nem mindenkit vonz ez a fajta elfoglaltság. Sokan olvasnak - nem feltétlenül regényeket; jó néhány zseni van, aki emellett lenyűgöző stílusban is ír és felüdülés olvasni a könyveit. Egy-egy darab a társadalomról, a lélekről vagy a filozófiáról - vagy a testbeszédről, de akár az állatvilágról és a természetről - jelentős hatást tud gyakorolni, és képes még az ember életét is gyökeresen megváltoztatni. Van aki szakkörre jár, meg klubbokba (például, táncolni), van aki képzéseket végez. Azért elég sok mindennel el tudja magát foglalni az ember, nem a munka és a párkapcsolatok az egyetlen időölő - sokan szerintem csak nem gondolkodnak a kérdésen eleget és sok dologgal kapcsolatban egyáltalán nem is gondolják, mennyire élveznék. Ha hobbiról van szó, tehát nem azzal keresed meg a betevőd, az sem fontos, hogy jól csináld - csak az, hogy jól érezd magad.
2021. márc. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!