Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedülélők, mivel telnek az...

Egyedülélők, mivel telnek az estéitek?

Figyelt kérdés

Mióta élsz egyedül és hogy viseled? Hogy birkózol meg a magánnyal és az unalommal? Otthon érzed magad?


Én 3 hónapja élek egyedül de különösen a hosszú estéken nyomasztó hogy nincs kihez szólni. A bútorom és a személyes tárgyam is kevés, és egyedül nehézebb belakni, otthonossá tenni a lakást, olyan rideg, steril így.



2021. márc. 25. 19:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló érzés nekem is de azért én kicsit derülátóbb vagyok de azért nem a legjobb.

Esténként? olvasni szoktam, ha van kivel akkor neten írkálok, beszélgetek de már az is kezd személytelen lenni mert nem úgy beszélgetek hogy konkrétan az illető én irántam érdeklődne.

Youtube videókat nézek, aztán bealszok.

2021. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Ez változó, mikor mihez van kedvem. De mivel nem kell alkalmazkodnom igy azzal amit szeretek.
2021. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én is csupa olyan dolgot csinálok amit szeretek, olvasok, filmet nézek, netezek. De egy idő után olyan unalmassá, monotonná válik mind.
2021. márc. 25. 20:09
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Filmeket nézek, sörözök. Időnként túrázós posztokat írok, képeket rendezgetek, LEGO-t rakok össze vagy kitalálok bármit ami leköt. Illetve igyekszem hamar kidőlni 10 körül és inkább reggel kelek korábban.
2021. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Már lassan 3 éve élek egyedül, de szerencsére nem unatkozom. A lakásom folyamatosan szépítgetem, alakítgatom a kertem is, amit nagyon szeretek, barátaimnak hála napközben nem vagyok sokat egyedül, sokat kirándulunk az országban, beszélgetünk, és az estéim sem mindig telnek egyedül. Voltak komoly kapcsolataim, de igazából most érzem magam jól és szabadnak.
2021. márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%
Erõs vágyat érzek hogy számomra szép és aranyos hölgyet szeressek és szeressen. Közben pedig tudom hogy senkinek nem kellenék és bízni sem tudok senkiben ezért lemondok a szerelemrõl ami nekem az élet értelme. A kettõ között keletkezõ feszültség tart ébren hajnalig amikor legtöbbször üresen bambulok és alvásparalíziseim vannak de annyira szarul érzem magam, hogy nem félek.
2021. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Napközben elvagyok.
2021. márc. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Napi szinten csinálok egy jó nagy sétát, 2-3-4 órásakat,eszem,fürdöm,nézek valami videót - filmet aztán alszok.
2021. márc. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Házimunka, aztán alvás.
2021. márc. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Tv-t nézek
2021. márc. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!