Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak az interneten?...

Mit csináljak az interneten? Mivel foglaljam le magam

Figyelt kérdés

Furcsa kérdés, de nem tudok már mit nézni, álláshírdetésekkel kezdem a napot, mivel Somogyban lakok ezért nincs semmi pár mlm meg gyári munkán kívül, utána -eddig- facebookoztam, de töröltem mert siralmas volt olvasni akarva akaratlanul a kommenteket, nekem nincs kedvem erre én nem szeretném magam összehányni az undorító emberektől.


Utána gyakorikérdésezek, de nem bírom sokáig mert kiég a szemem a sötét mód meg túl sötét és hunyorgok, így mióta megváltozott az arculat sokkal kevesebbet vagyok itt. Index,hvg-t olvasok és kurucpontinfót meg helyi médiát, de az is inkább egy facebook kommentfalra emlékeztet. Utána youtube-n régi videókat pl. újra nézem a tolvajkergetőket vagy Vidmant, Pamkutyát. Filmet és sorozatot , Szökést már harmadjára, Totál szívást, vagy Sault-t. Képtelen vagyok új dolgokat befogadni, és ha akarnék se tudnék, ugyanis amik nincsenek lementve és nincs youtube-n azt nem tudom lejátszani mert csak tölt-tölt és tölt a lejátszó. Így inkább fifázok, de mivel régi a gépem csak a 11-el amit már csukott szemmel is megnyerek.


Angolul is próbáltam tanulni, de hiába alszok eleget jelen esetben 13 órákat ha bekapcsolok angol nyelven valamit 10 perc és alszok vagy ideges leszek és kikapcsolom, feszült vagyok mert buta vagyok, mert tudom soha nem fogom megtanulni. Egy filmet néztem még meg anno angolul -mivel csak ugy volt- A Mechanikus narancs, és semmi nem maradt meg s alig vártam vége legyen 5 óra alatt tudtam megnézni mert minden egyes írásnál meg kellett állítanom a felirat miatt vagy visszatekerni.


Szóval ilyen szerencsecsomag mivel üsse el az idejét? Sajna covidos vagyok és karanténban vagyok, de egyébként is ezt csinálom, annyi , hogy most nem tudok kimenni és sétálni mert amúgy sokat sétálok, meg havi 7-8 alkalommal dolgozok, munkás járaton vagyok beugrós sofőr meg ha van hó azt takarítom traktorral egy faluba, vagy ha az ismerősöm nem ér rá autószállítózok neki . De így is több a szabadidőm, havi 20 nap, mert nincs rendes munkám, sajna. Bár így is annyit keresek mint a minimálbér mivel a szüleimmel lakok pont kijövünk.


Sajna viszont egy sport sem érdekel, nem köt le.



2021. márc. 26. 01:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ezt is megnézheted:

[link]

2021. márc. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tanulj nyelvet.

YouTubon van egy csati,könnyen gyorsan angolul.

2021. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!