Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magány az, amikor nem kell...

A magány az, amikor nem kell neked senki vagy az, amikor te nem kellesz senkinek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 6. 03:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Egyik sem. A magány egy lelki állapot, amikor egyedül érzed magad. Házasságban, párkapcsolatban, és 50 ezres tömegben is lehet érezni.
2021. ápr. 6. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is lehetsz ugyanolyan magányos, ha nem kell neked senki. Van az embernek olyan időszaka, amikor képtelen kötődni, nagy eséllyel egy korábbi csalódás miatt. Ilyenkor a legdurvább az, hogy nézhet ki bármilyen jól a másik, képtelen vagy iránta azt érezni, amit kéne. Ez is a magány egyik formája, ami belülről fakad. És persze aki senkinek nem kell, az is. És az 1-esnek is igaza van.
2021. ápr. 6. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mit lehet ezzel az érzéssel kezdeni?
2021. ápr. 6. 03:29
 4/15 A kérdező kommentje:
Nemcsak párkapcsolatra gondolok, hanem úgy egészében emberi kapcsolatokra, nem-kapcsolatokra.
2021. ápr. 6. 03:31
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kutya vagy cica enyhíti.
2021. ápr. 6. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Egyedül vagy, akkor nincs melletted más. Ez egy állapot.


Magányos vagy, akkor vágysz arra, hogy legyen melletted valaki más, de nincs. Ez egy érzelem.


#1 amiről ír, az megint más. Amikor ott vagy egy kapcsolatban, ami kihült az nem magány, hanem elidegenülés. Ettől még lehetsz magányos. Egy elhidegedett kapcsolatban is. De kapcsolat nélkül is lehetsz az.

2021. ápr. 6. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Így vagyok én is, nagyon nemjó
2021. ápr. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő, de a kettő közti eset is benne van.
2021. ápr. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Szerencsére nekem nagyon jó egyedül. Nem is értem azt aki magányos. Minek akarna egy koloncot a nyakába?
2021. ápr. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó hormonok és szexuális vágy szerintem.
2021. ápr. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!