Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én vagyok többet szomorú...

Csak én vagyok többet szomorú mostanában?

Figyelt kérdés

Olyan mintha teljesen egyedül lennék.Családom folyton ordibál velem,mindenki feszült,csak csinálom monoton tempóban a tanulnivalókat,mindentől elment a kedvem.Legszívesebben ki se lépnék a szobámból.Tettem ellene jártam a levegőre helyikekkel barátkoztam de annyira nem élveztem.Néha jobban vagyok,sokszor borzasztóan,reménytelenül.Ha beindul újra az élet vége lesz ennek?Valaki hasonló?

17/L


2021. ápr. 13. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nekem pont így a covidos bezártság alatt sikerült nagy előrelépéseket tennem lelki jólét frontján.
2021. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 PetheD ***** válasza:
100%
Ezzel nem vagy egyedül. A hónapok óta tartó bezártság sok mindenre rányomja bélyegét. ha "újraindul" az élet, biztosan lesz változás. Légy nyitott, ne szomorkodj! ha teheted, mozdulj ki a szobádból. Ha megjön a jó idő, többet lehet mozogni a szabadban.
2021. ápr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a Covid előtt sem voltam hű de nagyon jól, szóval a kedved nyilván lehet attól is szar, de az hogy ordibálnak veled stb az sem segít...
2021. ápr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 PetheD ***** válasza:
Nem tudod megbeszélni, miért ordibálnak veled?
2021. ápr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Én már rég ezt érzem
2021. ápr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Csak egy kérdés: Mikor volt a családnak ideje játszani egy társasjátékot?

Ki nevet a végén? Acitivty? Csótány Lecsó? Dixit? Catan?


Nagyon sok feszültséget fel tud oldani a családban és csak heti 1-1.5 órát vesz igénybe.

2021. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Nemsokara jobb lesz, nincs mar messze a vege (a covid miatti bezartsagnak)
2021. ápr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Hogy miért ordibálnak?Anyám köztudottan kiállhatatlan személyiség nem tudom tudjátok de vannak ilyen emberek akiknek rossz kedv az alaphangulatuk.Rengeteget mérgeskedik saját magát sajnáltatja szíd engem és a tesóimat.Minden kis hibát észrevesz és ez most így nem tom hogy fog hangzani de én úgy veszem észre h élvezi ha lecseszhet.Néha komolyan elgondolkozok hogy lehet ilyen.De tényleg rikácsol,folyton utasít csináld ezt csináld azt,turkál a dolgaim között,a szobámban kutat.Ilyen mindig és ezt rajtunk vezeti le, sokszor sírtam már miatta.Komolyan amikor elsőre jött meg a mensim semmi együtt érzés nem volt benne nemmondta el mi ez.Nem,nem ő csak azt kérdezgette nem egy gyógyszertől van-e aztán elküldött suliba...azt se tudtam mi történt.Amikor elsőre szerelmes voltam és elmondtam neki ő a következő nagycsaládos összejövetelen elmondta mindenkinek.Egyszer már a szomszéd hívta be magához hogy ne kabáljon már így a saját lányával,nem normális.Ezt elmondta nekem én meg meghatódva mondtam hogy jaj dehogyis ez nem így van,másnap meg úgyaúgy folytatódott a az idegbaj.Olyan sértéseket vág hozzám hogy képtelen vagyok felfogni hogy az anyám mond ilyet.Apám meg persze "egyetért"vele,soha nem véd meg.Csak amíg nem volt ez az online dolog próbáltam figyelmen kívül hagyni,nem magamra venni a sértéseket.De most nem megy ez amikor egész nap egy légtérbe vagyunk.Komolyan kezdek megőrülni.
2021. ápr. 13. 20:44
 9/11 PetheD ***** válasza:
48%
Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy. Van olyan közeli rokon, barát, ismerős, akivel tudsz beszélgetni és megért téged? Kitartást!
2021. ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jaj de kedves vagy.Köszi!Nem nagyon merek rokonnak ilyenről beszélni a végén még megtudja az anyukám...nem tudom mi lenne.Barátnőimmel még nem beszéltem erről mindig megtartottam magamnak,nem tudom nem nagyon akartam nekik elmondani.Amikor itt volt a legjobb barátnőm úgyis úgy vettem észre, hogy látja mi van itt,eléggé meg is lepődött.De aztán nem hozta fel a témát és annak örültem mert tényleg nem szeretek erről beszélni. Meg úgy egyébként is.Mindenkinek van baja,nem akarom senkire se rázúdítani a nyafogásom.Az még lemaradt hogy társasozni szoktunk olyankor olyan jó nyugodt a hangulat.Annyira szeretem azokat az estéket.

Amiket játszunk:Dixit,Nottingham bírája,Azul,Aranyásók,Candamir,Álarcosbál,7 csoda,Magyar népmesék.(ezek nagyon jó társasok ajánlom minenkinek :) )

2021. ápr. 13. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!