Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Bennem van a hiba, ha mindig...

Bennem van a hiba, ha mindig rossz barátokat fogok ki?

Figyelt kérdés

10 éves barátságnak vége lett, pedig mindig vele töltöttem a szabadidőm, szinte kevesebbet voltam a pasimmal, erre a csaj elkezdett a pasimmal találkozgatni meg azt mondta én csak amúgy is auert kellettem, hogy legyek valaki barátja.

A másik barátomhoz mindig én mentem, pedig neki is van kocsija és mondtam, hogy ez így nem annyira oké aztán erre elmondott minden gcinek meg, hogy en annyit nem érek, hogy eljöjjön hozzám.

A 3.barátomnak meg csak addig voltam jó még a másik barátjával összeveszett meg ameddig elmentünk együtt vásárolni(természetesen az én kocsimmal) és amikor mondtam neki, hogy bocsi most nem szeretnék 200km-t kocsikàzni mert kevés pénzem van akkor megharagudott aztán kibékült a másik barátnőjével engem meg letiltott.


2021. ápr. 20. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Ezek elég sz@r emberek. Sajnálom, hogy ezt tették veled. Igen, határozottan máshonnan kellene barátokat gyűjtened.
2021. ápr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen inkább dugó pajti, mint barát.
2021. ápr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és ők is lányok voltak.
2021. ápr. 20. 11:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ezekből amiket irtál biztos nem benned van a hiba.
2021. ápr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 moozygoo ***** válasza:
Jó nagy kreténeket fogtál ki, a te hibád csak annyi hogy nem veszed észre.
2021. ápr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!