Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy találjak normális barátokat?

Hogy találjak normális barátokat?

Figyelt kérdés
A "barátaim"-ismerőseim nem ismerik egymást, de az összes(néhány van csak) kivétel nélkül ugyanazt csinálják... régebben többet találkoztunk és sokat tudtunk beszélgetni. Most meg néha-néha csak facebookon beszélünk és amikor felhozom, hogy találkozhatnánk, elmehetnénk enni vagy inni akkor meg nem akarnak találkozni.

2020. máj. 5. 19:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és mindkét nem ezt csinálja :/
2020. máj. 5. 19:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Madarat tolláról... :)

Szerintem nem neked való társaságból szemezgetsz, kéne újítani, nem?

2020. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legyél nyitott. Biztos vannak emberek akik szimpatikusak neked. Nyiss feléjük lehet barátok lesztek.

Nekem egy lány ismerősöm volt mert volt több közös ismerösünk , rám írt elkezdtünk beszélgetni találkoztunk és esküszöm nem volt még soha ilyen önzetlen szeretettem egy barátnőm iránt sem. Éjjel nappal együtt voltunk annyit nevettünk együtt mint szerintem soha senki. Persze mar felnottunk o is dolgozik nekem is ferjem lett de ugyanugy imadjuk egymast ha vege a virusnak ujra talalkozunk.

Ne ragadj le egy barati kornel ha nem erzed veluk jol magad csak azert mert nincs mas! En ilyenkor inkabb vagyok egyedul!

22/L

2020. máj. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, de ezaz, hogy én nagyon jól éreztem magam velük, de ők ezek szerint valahogy mégsem. Új barátkozásban nagyon nem vagyok jó, előző munkahelyemen fél évet dolgoztam, de egy barátot sem szereztem és a mostani munkahelyemen sem szimpatikusak az emberek(nagyrészük már gyerekes és korban nem illik hozzám)
2020. máj. 5. 21:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? Ha gondolod ram irhatsz aztan kiderul. 😊
2020. máj. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!