Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért csak a jó genetikájú,...

Miért csak a jó genetikájú, szép emberek lehetnek boldogok, sikeresek?

Figyelt kérdés

Miért nekik van olyan munkájuk ahol a semmiért hatalmas fizertést kapnak, szexelnek a legszebb parnerekkel, nyaralnak szép helyeken stb.

Miért csak bennük van meg az a plusz ami a sikeres boldog élvezetes élethez kell? Miért teszi tönkre a mai világ az átlag alatti főleg férfiak életét? Miért lett ennyi nyomorult magányos lelkibeteg szűz férfi?



2021. ápr. 21. 22:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan nem vagyok szép, sose volt barátnőm és nem is lesz, mégis sikeres és boldog vagyok, megvan mindenem és remélem nem is lesz soha semmi bajom. Mi lenne? Úgyhogy nem értelek. Semmi köze a szépségnek a sikerességhez az életben.
2021. ápr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
95%
Szóval a központi problémád az,hogy a szép lányok jóképű férfiakkal akarnak szexelni.Nem gondolod,hogy így te kirekesztő vagy a csúnya/átlagos lányokkal szemben,ők miért nem elég jók neked?:D
2021. ápr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
#11 bocs de akkor milyen sikerről és boldogságról beszélsz ha nem volt baràtnőd sőt úgy érzed sose lesz. Ha ez igy van akkor nem sikeres vagy hanem egy önàmitó.
2021. ápr. 21. 23:56
 14/26 A kérdező kommentje:
#12 nekem màr mindegy lenne, de a csúnya vagy àtlagos külsejű nők is a több fokkal jobb pasikat keresik...
2021. ápr. 21. 23:57
 15/26 anonim ***** válasza:
58%
Milyen jogon "járna" neked szép/átlagos lány,ha te magad csúnya vagy?Vagy csak a férfiaknak lehetnek elvárásaik?
2021. ápr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

"Miért lett ennyi nyomorult magányos lelkibeteg szűz férfi?"


Ez nincs így, csak az internet miatt többet hallassz az ilyen emberekről.

2021. ápr. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Elon musk aztán marha szép meg jó genetikájú... :D
2021. ápr. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Nem csak ők lehetnek.

Szerintem átlagemberhez mérten sikeres vagyok.

Boldog is lehetnék, ha sikerülne megoldani olyan problémákat, amiknek nincs köze a megjelenésemhez.


De elég ronda vagyok

2021. ápr. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok szép,de már csak azért is élvezem az életet.Egy életem van,nem akarom kesergéssel tölteni,amennyire tudok változtatok azon,hogy jobban nézzek ki.
2021. ápr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

#15 nem azt mondom hogy alapból jár , miért is járna ?

A gondom annyi hogy miért nincs legalább egy kicsi esély a magamfajtának is ? Miért annyira lehetetlen kívánság egy átlagos külsejű alakú lány ? Vagy nő már az én koromba

2021. ápr. 22. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!