Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Min kell változtatnia egy...

Min kell változtatnia egy olyan embernek akit mindig félreraknak?

Figyelt kérdés

Úgy értem mindenkinek fontosabb minden és mindenki más. Szülőknek is, barátoknak is, és az exemnek is... mindig én voltam az a személy aki félretolható későbbre és előttem/helyettem inkább mással foglalkoztak/foglalkoznak. Aztán ha úgy alakult hogy jutott rám idő, később felkerestek. De miért nem tett senki sem első helyre? Legalább a párom... vagy a szüleim? Nem így szokás másoknál?

Mi tesz engem mindenkinél a sokadikká egész életemben?



2021. máj. 4. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Nem kell változtatni semmin, kivéve hogy azokkal akik semmibe veszik megszünteti a kapcsolatot, és olyan emberekkel veszi körül magát, akik értékelik, és akiknek nem utolsó helyen van mindig.
2021. máj. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem marad ember az életemben. Így is alig vannak. Sőt igazából már csak a családom van, de szívük szerint ők is félretolnának véglegesen mint az exem meg az akit a legjobb barátnőmnek hittem évekig. Nehezen ismerkedem, nehezen szavazok már bizalmat 26 évnyi csalódás után.
2021. máj. 4. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem el kell ezt engedni; beletörődni; más dolgokra irányítani a figyelmedet...
2021. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem nem csakhogy félretolnak, de le is kakkantanak nagyívbe az emberek! Olyanok is, akiknek elvileg fontos vagyok.. elvileg.. Régebben sérelmeztem ezt, de már nem izgat túlzottan! Több idő jut magamra, nem függök másoktól! Persze olykor felkezesek ezt azt messengeren, hogy legyen egy kis társaságom , de engem nem igazán keresnek.
2021. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés és jó válaszok:)
2021. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!