Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van úgy vele hogy...

Más is van úgy vele hogy túlságosan elszokott az emberektől és nem akar visszamenni iskolába?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt vettem észre hogy az online oktatás elején még nagyon szenvedtem hogy nem tudok találkozni senkivel (messze lakom a barataimtol nagyon) vagy csak alig. Most viszont hogy hamarosan újraindul a jelenléti oktatás, azt érzem hogy nem akarok visszamenni. Nagyon nem. Nincs kedvem ahhoz a rengeteg emberhez, a tömeg, a hangzavar, a megjatszott jopofizas annyira fárasztó és felesleges. Nyilván megszivtam mert nem kívánság műsor de attól még ezt érzem. Van más is így vele?

A környezetem nem érti meg hogy miért nem akarok visszamenni, és a barátaim is szinte mind nagyon vágynak már vissza suliba.

A barátaimat sem mondanám igazán barátnak, inkább csak egy társaságban vagyunk.

Köszi ha elolvastad és válaszolsz <3

19/L



2021. máj. 7. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
2021. máj. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azóta javult a helyzet? Voltál is már suliban, nem?
2021. máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Voltam azóta igen, megvolt az első hét. Nem volt olyan rossz mint gondoltam hogy lesz, de nagyon nagyon fárasztó volt így is, ezzel biztos nem vagyok egyedül. Nehéz visszaállni.
2021. máj. 15. 00:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, minek mindenkire ráeröltetni ezt a szocializációt. Sokan vannak, akiknek nincs erre szüksége. Valójában az emberek többsége a háta közepére sem kívánja a tömeget.

Az online oktatást viszont érdemes lenne a jelenléti mellett fenntartani annál is inkább, mivel normális országokban egyre természetesebb. Ide lenne, hogy itt is fejlődjön az is, mert nagyon gyerekcipőben jár!

2021. máj. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!