Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki társat szeretne,regi...

Ha valaki társat szeretne,regisztrál egy vagy több oldalra képpel,miért nem oldódik meg a problémája?

Figyelt kérdés
Azt mondják minden problémára van megoldás.Ha valaki egyedül van,regisztráljon társkereső oldalra,írogasson rá az ellenkező nemre.Na de mi van akkor,ha ez sem oldja meg a problémát?Ha hiába társkeresőzik egész nap,mégis minden éjjel egyedül hajtja álomra a fejét?

2021. máj. 8. 18:52
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Szerintem azért is nehéz az interneten társat találni,mert sokan bénának gondolják azt aki így keres társat.Szerencsétlennek.
2021. máj. 8. 18:56
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki dettó rajta van az miért gondolná ezt rólad?
2021. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2 mert ő nem azért van ott hogy társat keressen.Neki megvan otthon a párja,csak kíváncsiságból regisztrált nem azért mert rá van szorulva.
2021. máj. 8. 19:02
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Társkeresőn a szép emberek érvényesülnek. Legalábbis a tinderen biztosan. Bár hiába, a tinder ugyebár szexpartner kereső, de akikkel ott beszéltem, mind komoly kapcsolatot, vagy kapcsolatot, randikat akartak.

Nőként megnéztem egy ismerősöm profilján a nőket, hát az eszem megált. Brutál, hogy milyenek vannak. Oké, 18-25os korosztály volt, de amiért nő létemre már gyúrásnak nevezhető az edzésem nem is raktam fel teljes alakos képet. Nem akartam kisccsaj benyomását se kelteni, így egyszerűbb képeket raktam fel. Stílus húztam jobbra, nem szépség szerint. 2 hónap után se találtam senkit, akivel mai napig tartanám a kapcsolatot.

Az olyan embereknek, akiknek fontos a kommunikáció, azoknak szerintem a társkereső, vagyis a tinder nem megoldás. Sőt. Azok az emberek akikkel kapcsolatom volt, nem húztam volna jobbra tinderen, vagy egyáltalan akiket megismertem, és bánnám, ha nem ismertem volna meg.

Könnyen alakítok ki kapcsolatokat, hosszútávon is, íràsban is szeretek kommunikálni. De élőben 10 perc alatt, egy közösségben gyorsabban ismerkedek.

2021. máj. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt mintha gyűjtenék a világ legextrémebb gondolkodású embereit
2021. máj. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert a probléma nem a keresés helye és módja, hanem az illető "piacképessége" az ellenkező nem szemében
2021. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondják minden problémára van megoldás."

Elárulok neked valamit. Nincs minden problémára megoldás. De erről pszt, ez maradjon a mi kis titkunk...

2021. máj. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

Én alapból nem hiszek ebben a társkeresős szarban...Badoon vagyok fent akárhányszor felmegyek mindig megnézték csomóan a profilomat,üzenetet akarnak,de senki nem ír rám még annyit sem hogy "szia"...szerintem az egész egy átb..ás. Ha ritkábban lépek fel akkor érdekes módon kb 2x annyian akarnak üzenetet.


A tindert meg nem tudom hova tenni,szerintem undorító ami ott megy...


29f

2021. máj. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?


Sajnos ha valaki nem vonzó külsőre, akkor interneten még kevésbé lesz vonzó. Még kevésbé fogja felkelteni a másik érdeklődését.

2021. máj. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hiszel benne, akkor minek vagy ott?


Én túlnőttem az összes társkeresőn, csak és kizárólag a gyak-on ismerkedem, nem is rosszul. 0 Ft, 0 kockázat. A legjobb hely.

2021. máj. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!