Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mitől függ, hogy ki találja...

Mitől függ, hogy ki találja meg az igaz barátot/szerelmet? Másoknak hogyhogy vannak barátaik, akikre számíthat?

Figyelt kérdés
Sokszor látom, hogy a bunkó tapintatlan ember is talál magának valót (sőt, talán jobbat, mint érdemelne) viszont az az ember, aki senkinek nem ártana akarattal és hűséges személy, tud bármiről fecsegni, azok miért nem találnak senkit? Min kellene változtatni?

2021. máj. 9. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Legyél rendes, normális, merj véleményt mondani, ne csak bólogass, ne engedd, h.kihasználjanak.
2021. máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Én is ezt kérdezem 25 éve. 40es pasi vagyok, 2x bújtam össze egy lánnyal, de nem történt semmi 17-18évesen. Alapjában nem vagyok csúnya, 2-3 lánynak is tetszettek, de ők nem nekem. Talán ezért büntet a sors, hogy nulla párkapcsolat, nulla szexuális, nulla bárátság nincs nőkkel. Ilyen az élet. Van aki válogathat, van akinek semmi sem jár..
2021. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Egyházi közösségekbe érdemes lenne eljárnod. 30 éves életkor alatt VÉGTELEN SOK LEHETŐSÉGED lesz a magányból való kitörésre.


Próbáld meg a római katolikust, aztán ha nem tetszik, akkor ott van az evangélikus és a református vallás. Én két utóbbit jobban ajánlanám.


Van a lakókörnyezetedben templom vagy gyülekezeti lehetőség? Akár egy kicsit távolabb?

2021. máj. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3as,én jártam ilyen helyre, de azt tapasztaltam, hogy a keresztény emberek sem különbek.
2021. máj. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es, a keresztény emberek sokszor nem attól különbek, mint amit kívülről mások elvárnának tőlük (persze önmaguktól általában nem)...

Ott olyan emberek vannak, akik tudják, hogy szükségük van az Úrra, a megváltásra, mert bűnösek. Tehát ott is csak törekvő, jó esetben jóra törekvő emberek vannak, mint ahpgy a kórházban sem az egészségesek vannak, hanem azok, akik tudják, hogy szükségük van a gyógyulásra. A "tökéletesek" és a "bűntelenek" mindíg odakint maradnak, hiszen nekik "nincs" szükségük másra, és ők vannak a legtöbben... a kérdező feltett egy kérdést, hogy hol lehet akkor megtalálni az igaz barátot/szerelmet (embert).

És én is azt tudom mondani csak, hogy nem tudom... de az igazságot kereső, arra törekvő, és a jót szerető embereket, egyedülállókat és fiatalokat is lehet találni, ha mondjuk elmész egy keresztény gyülekezetbe. Valószínűleg nem fogja senki sem azt mondani, hogy minek vagy itt, ha mondjuk nem hiszel a feltámadásban. Vannak ilyen helyeken mások is, akik keresők. Ki ezt, ki azt keresi. Csak véletlenek nincsenek...

2021. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!