Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan ne legyek szerelmes?

Hogyan ne legyek szerelmes?

Figyelt kérdés

Szeretném teljesen elveszíteni a szerelemsségre való készségemet, de ha ez nem lehetséges akkor meg akarom tudni hogyan szeressek ki bárkiből bármikor.

Próbáltam visszakeresni az ilyen kérdéseket de nem találtam használható választ azon kívül, hogy a negatív tulajdonságokra koncentráljak: de sajnos a kiszemeltem rossz adottságai nem elegek ahhoz, hogy kiszeressek belőle, csak szegény, néha arrogáns, temperamentumos, de nem agresszív vagy türelmetlen. Sajnos zsánereim a rendes férfiak, úgyhogy nagyon nehez dolgom van minden alkalommal.



2020. nov. 23. 00:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%
Nem értem, minek akarsz semlegesen hozzáállni a szerelem kérdésköréhez? Én meg ennek az ellentétét szeretném elérni, de azon nincs mit magyarázni. De te miért nem akarsz szerelmes lenni?
2020. nov. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Mert a gyász után ez a legrosszabb érzés a világon, tönkretesz teljesen.
2020. nov. 23. 00:39
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Akkor tesz tönkre, amikor benne vagy a szerelem közepében? Vagy amikor kikerülsz belőle egy negatív eseménysorozat után?


Vagy várjunk egy kicsit... Említetted a kiszemeltedet. Akivel nem is jársz gondolom, tehát nem okozhatott még csalódást. Félsz attól, hogy összejössz valakivel és végül csalódást fog okozni neked?

2020. nov. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
36%
Magányra akarod magadat ítélni egész életedre, csak azért, hogy ne kelljen mielőtt az igazod megtalálnád, néhányszor valakit elveszteni? Rossz politika. Az élet útkeresésből és veszteségekből áll, hogy aztán eljöjjön a nyereség.
2020. nov. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy akibe beleszeretek az sosem szeret viszont, ha nem lennék szerelmes akkor produktívabb es vidámabb lennék, egy csalódás mindig elcsesz minimum egy evet az életemből, nem akarok ilyet megint. A szerelem mentes élet meg nem feltétlenül magányos: vannak barátaim, célom, hobbim.
2020. nov. 23. 00:58
 6/23 anonim ***** válasza:
35%
A kérdésből ítélve fiatal vagy még az effajta pesszimizmushoz
2020. nov. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Lassan 30 leszek, 13 éve szívok már ezzel.
2020. nov. 23. 01:00
 8/23 anonim ***** válasza:
30%
És a 29-30 az idősnek számít?
2020. nov. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nekem közepkorúnak szamít, az meg már nem fiatal.

De nem teljesen értem a gondolatmenetedet, kedves #8-as.

Nem pesszimista vagyok, hanem racionális: jobb lenne az életem ha nem tudnék szerelmes lenni, vagy nagyon gyoorsan kiszeretnék bárkiből.

2020. nov. 23. 01:08
 10/23 anonim ***** válasza:
44%

Egyszer élünk csak,szerintem érdemes szerelmesnek lenni,igaz még tapasztalatom sajnos nincs ebben de igazából ez az egyik ok amiért érdemes élni,ez az egyik legjobb érzés amitől igazán boldogok tudunk lenni.

Esetleg menj el apácának.

Szerintem nem érdemes feladnod,önmegtartóztatni saját magadot mert szerelem nélkül nem lehetsz igazán boldog szerintem.

Ahogy le írtad van hobbid, barátaid és még sem vagy teljesen boldog,mi emberek társas lények vagyunk, akár mennyire is szeretnénk ki ölni magunkból az érzelmeket egyszerű nem lehet ezt megtenni maximálisan,szenvedni meg nem érdemes elég akkor ha az élet cseszik ki velünk,nem kell még saját magunkat is büntetni fölöslegesen.


Sajnos engem is sok esetben az érzelmeim irányítanak amit egy fokig lehet mérsékelni de teljesen lehetetlen küldetés nálam


Esetleg tanulj egy kis pszichológiát,hasznos tud lenni az életed során,például ki tudod ismerni a lehendő beli partneredet is aztán ha úgy ítéled meg össze jössz vele vagy éppenséggel nem,így sok esetben meg tudod majd menteni saját magadat a nagy csalódásoktól.


Én saját magamtól több esélyt is el vettem régebben,pedig több esélyem is lett volna ezt a tudatomra is adták de nem akartam kockáztatni ezért akik iránt voltak érezeim egytől-egyig vissza utasítottam.

Utólag így vissza gondolva már bánom.

Most meg itt vagyok egymagam,sajnos nem tudok igazán boldog lenni,hiába próbálkoztam ezt az érzést nem lehet le győzni még külföldön sem sikerült,egyedül semmi sem olyan mint ha lenne egy szerelmed akivel boldogok lehettek és mindent együtt tudtok megélni.


22F

2020. nov. 23. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!