Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzek még az exem iránt...

Miért érzek még az exem iránt érzelmeket?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés, de nekem ő volt eddig az egyetlen olyan személy aki iránt ténylegesen éreztem valamit (mondjuk ezt nem mondanam szokatlannak mivel elég "fiatalka" vagyok 🤷‍♂️) , és bármit megtettem volna érte, akár magamat is bántottam/bántottam volna csak szeressen (ami így visszagondolva eléggé szánalmasnak tűnik még számomra is) viszont nagyon csúnyán váltam el tőle mivel megcsalt. Azóta folyamatosan vele álmodom, és ő jár a fejemben, viszont önszántamból megszakítottam minden kapcsolatot vele egy jó pár hónappal ezelőtt, mert nem akartam azon a tortúrán keresztül menni amit nekem okozott, viszont mostanában kezdem hiányolni, és egyre sűrűbben bánom hogy ignoráltam az életemből.

2021. máj. 19. 01:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, az kimaradt hogy a szakítás óta elég haszontalanak és magányosnak érzem magam, ez ellen mit lehetne tenni?
2021. máj. 19. 01:37
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj magaddal valamit. Valami hasznosat, ami leköt, érdekel, pozitív érzést okoz. Az elején tuti meg kell erőszakold magad, de ha már rutinná válik, akkor minden rendben lesz és el fogod felejteni az exet is. Illetve találni fogsz mást.
2021. máj. 19. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ❤️
2021. máj. 19. 17:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. Tapasztalatból mondom.
2021. máj. 20. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!