Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vagdosással kapcsolatban...

Vagdosással kapcsolatban kérdeznék.?

Figyelt kérdés

Szóval, elég szarul vagyok mentálisan, hamarosan megyek iskola pszichológushoz is, (viszont felek hogyan fogok megnyilni neki. :/ )


Sokáig bírtam de neki estem az alkaromnak egy kettétört élesebb szélű tárgyal és eléggé szétszedtem vele a kezem aztán úgy éreztem nem bírom abbahagyni és hogy megerdemlem szóval nem bírtam ki és neki estem megint csak akkor már pengével. Most is vágni akarom magam de már így is faj a kezem és már így sem tudom elrejteni az emberek elől és próbálom vissza fogni magam mert nem lenne jó vege.


A kérdésem az, hogy mivel nem mindig tudom elrejteni, gáz ha meglátja más és felvállalom, nem takargatom? Ezenkívül ha tanár meglátja az szólhat ofinak vagy ha a pszichológus akkor szólhat ő is az ofimnak? Az osztályfőnök ilyenkor értesítheti a szüleimet?



19l



2021. máj. 21. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Szüleidnek tudnia kéne erről. Ők valószínűleg segítenének neked, nem jó,jó hogy titkolod. Nagyobb kárt is tehetsz magadban, ami akár végzetes is lehet. Sulipszichológusok általában egyenlőek a nullával. Menj el egy rendes pszichológushoz, szakemberhez! Többet segít.

Jobbulást!

2021. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
* javítás: nem jó hogy titkolod
2021. máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szüleim által azt a választ kaptam, hogy magamnak kell megoldani a bajom. Pszichológusert is könyörögtem de nem mehetek, max olyan helyekre tudnék menni amire pénzt kellene adniuk vagy elvinni hogy oda jussak mert messze van de ha megtudjak idegesek lesznek. A hegeimet nem látták de tudom hogy miket vágnának a fejemhez. Napi szinten meg kell hallgatnom hogy nekik a legmélyebb helyzetben sem kellett pszichologus, mindent kiírtak meg stb
2021. máj. 21. 20:04
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt elfelejtettem leírni! 🥰
2021. máj. 21. 20:05
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért is van ilyen problémád, mert a szüleid nem normálisak (elnézést). Akkor marad a sulis pszichológus. Próbálj meg teljesen megnyílni előtte, amennyire lehet. Ő segít neked, erre gondolj.
2021. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A szuleid ratardaltak.

Egyebkent a sulis pszichologus valoszinuleg tovabb fog kuldeni, mert az onbantalmazas sokkal sulyosabb dolog. Lehet a suli pszichologusnak kellene beszelnie a szuleiddel, akkor hatha megertik, hogy orvosra lenne szukseged.


Jobbulast!

2021. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen. Szinte semmit se segítettem :(

Jobbulást kívánok neked, mentálisan is, és testileg is ❤️‍🩹

2021. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Komolyan!


19 évesen, pláne lányként, mi bajod lehet?

2021. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#8 miert ne lehetne baja? Miert ne erhette volna trauma? Azert mert 19 eves meg lany? Ne nevetess...

Honnan tudod, hogy o hogyan dolgoz fel dolgokat, mennyire eros lelkileg...

Kiegek az ilyen buborek vilagban elo emberektol.

2021. máj. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek és sokat segítettek, így már remenykedhetek hogy legalább a suli pszichológuson keresztül elerek valamit és sokat segít minden egyes pozitiv szó mert sajna akik eddig tudtak a mentális allapotomrol azok sajnos kifiguráztak, lealaztak és megsertettek. Szóval tényleg köszönöm mindenkinek😊


8-as válaszoló, sajnos halálesetek tették ezt velem és az elkeserítő egészségügyi állapotom amivel nem tudnak a dokik mit kezdeni. Bántanak is ez miatt és állandóan elutasitast kapok az életben, nem értik meg a helyzeten és sajnos a családom taszít a legjobban ebbe akik semmiben nem értenek meg és mindenben engem hibaztatnak, kuloncnek tartanak amit tudatnak is velem és nagyon durván veszekednek a szüleim is egymással aztán pedig szidják egymást nekem, szóval mindent én nyelek be.


Ez mellett nem számít hogy valaki lány, fiú, kutya, macska stb mindenképpen lehet baja már 19 évesen, sőt 15,14 stb évesen is. Ne ítélj el senkit mielőtt nem hallgatod meg, nem ismered a történetét, stb

2021. máj. 21. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!