Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan és hol lehet barátkozni?

Hogyan és hol lehet barátkozni?

Figyelt kérdés

Mi a barátság?


Nekem még soha nem vtak barátaim. :(


26/F



2021. máj. 26. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol lehet barátokat szerezni szó szerint, bár ha te introvertált típus vagy kicsit nehezebb lesz de ha van olyan téma ami érdekel akkor keress olyan embereket akiket szintén érdekel és van is egy közös téma a többi pedig jön tovább.
2021. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

26 évesen ez még nem rossz eredmény, nekem 20 év plusszal sem sikerült.

Nem kötekedni vagyok itt, csak csatlakozok a kérdésedhez és várom a válaszokat, na meg együttérzek veled. 46/N

2021. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

A barátok nem teremnek csak úgy, fokozatosan épül ki egy mélyebb kapcsolat mással, tehát idő és türelem kell hozzá. Ha ez a kettő nincs meg, akkor már az alapoknál szétesik az egész.


Haverkodni sokkal könnyebb mint gondolnád, csak kellenek hobbik, érdeklődések amik tényleg lekötnek. Fogsz találkozni sok emberrel, akikkel ki tudsz alakítani kapcsolatokat, de ehhez kell nyitnod mások felé és persze a kapcsolat szorossága nem csak rajtad múlik majd.

2021. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég rossz lehet. Iskolában sem voltál jóban senkivel? Egyébként nyugodtan írhatsz, ha van kedved beszélgetni. Veled egyidős vagyok.
2021. máj. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
116-111 (megijeszt az öngyilkosság kulcsszó, kérlek hívd fel, és beszélj velük)
2021. máj. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tali?
2021. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha barátokat szeretnél találni, kezdj el rendszeresen ugyanoda járni és legalább egy két órát ott tölteni,ugyanazokban az időpontokban. Konditerem, kávézó, étterem, sportklub. Ne fület bedugva telefont bámulba persze. Idővel lesz kontakt másokkal. Ez a titka a dolognak.
2021. jún. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!