Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Másnak hogy alakult úgy hogy...

Másnak hogy alakult úgy hogy nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
2021. jún. 1. 18:17
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%

Felszívódott egy idő után mindenki🤷‍♀️

Én meg nem erőltetem

2021. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Rossz családi körülmények, iskolai "bullyzás", nem bízok senkiben, szorongok, pánikbeteg vagyok, így szép lassan vagy elvesztettem, vagy tudatosan távolodtam el mindenkitől. Ha home office munkahelyem lenne, nekem az lenne a megváltás.
2021. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

-Kiderült, hogy csak a suli (általános, gimi, egyetem) tartott minket össze, anélkül erőltetett volt

-Megházasodtak, volt, aki külföldre költözött

-Felszívódtak

-Találtak mást/jobbat

-Egyetem miatt szétszéledtünk

2021. jún. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltak igazi lojális barátaim. Kitűnően elvoltunk, élveztük egymás társaságát amíg minden happy volt, de szeretet nem volt soha. Ha krízis lett, vége lett.
2021. jún. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt olyan ember aki érdekelt volna. A legtöbb ember értelmetlen dolgokról beszél és ezért nem is érdekel. Többiek engemet is unalmasnak tartanak de mindegy... Valami komolyabbra vágyok... Bár van pár barátom suliba de amúgy krvára nem érdekelnek csak azért beszélek meg társalgok hogy ne bántsanak engem és ne közösítsenek ki. Ha saját magam lennék megse szólalnék egész nap.
2021. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

- Nehezen teremtek kapcsolatot, kezdeményezek beszélgetést új emberekkel.

- Akikkel ennek ellenére sikerült összebarátkoznom, azokat viszont nem érdeklem én, csak akkor, ha valami segítség kell.

- Az iskolában is vagy letojtak magasról, vagy csak bántottak, ezért nem igazán tartom velük a kapcsolatot (illetve akikkel próbáltam, mert mégsem voltunk rosszban, azok többet nem foglalkoztak velem).

- Az egyetemen azt hittem, hogy találtam igazi barátokat. De most a távoktatás alatt kiderült, hogy őket csak az egyetem köti hozzám. Akkor találnak meg, ha segíteni kell valamiben, nem értenek egy feladatot stb. Magánügyben soha nem keresnek, tehát nem kérdezik meg, hogy hogy vagyok, vagy bármi ilyesmi. Ha én keresem őket, akkor is hamar elengedik a beszélgetést, akár nem válaszolnak.

Szomorú ez. :(

2021. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Soha sem voltak barátaim. A pontos okát nem tudom, de valószínűleg amiatt, hogy nagyon érzékeny és befelé forduló vagyok. Később aztán baromi pattanásos lettem, ami végleg betette a kaput a barátkozások terén (rohadtul gátlásos lettem). Aztán így maradtam, barátok nélkül.
2021. jún. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Altalanosban kikozositettek, mert az egyik "meno, gazdag" csaj megharagudott ram, amiert osszebaratkoztam egy masik lannyal is rajta kivul.. Ellenem hergelte az egesz osztalyt mindenfele hazugsagokkal, es ekkor nagyon befele fordulo lettem, nem beszeltem kb senkivel evekig. Alig vartam, hogy sulit valtsak. Aztan a gimnaziumban vmivel jobb lett, volt egy legjobb baratnom, aki viszont rahajtott a pasimra, igy megszakitottam vele a kapcsolatot emiatt. Az osztalytarsaim tobbsegevel egyebkent nem voltam rosszban, de nem is tartoztam a kemeny maghoz. Komolytalannak tartottam oket.

Aztan amikor elerkezett az elso osztalytalalkozo ideje, es kozoltek, hogy "de ilyeneket mint X, Y, Z stb nem hivtunk meg, csak aki szamit" akkor dontottem el, h nem foglalkozom veluk tobbet egyaltalan, a kesobbi osztalytalikra sem mentem el, de mar nem is hivnak.


Volt olyan is, hogy osszejottem egy sraccal, mar az erettsegi utan, majd amikor szakitottam vele, az o testverenek a baratnojevel is megromlott a kapcsolatom, pedig joban voltunk.


Amiert ugy altalaban nokkel nem, vagy nehezen tudtam sokszor kijonni, az a noi feltekenyseg volt. Olyan fajta no voltam, aki bejott a ferfiak tobbsegenek, es emiatt utaltak.

A ferfiak kozeledeset meg tobbsegeben inkabb nem a baratkozasi szandek indukalta, igy ezekbol sem lett semmi.

Ez a szakasz a 20as eveim elejere teheto.


Aztan a munkahelyen volt egy csaj, akivel nagyon joban voltunk, evekig, de o kijelentette mar az elejen, h o nem baratokat keres, neki azok mar vannak, es valoszinuleg ha mar nem fogunk egyutt dolgozni, a jo kapcsolatunk is megszunik. Meg is szunt.. bar nem egybol.


Errol a munkahelyemrol maradt 1 baratom, az utolsorol pedig 2. (Ezek mostanra mar 6-11 eves baratsagok)


Kozben kulfoldre koltoztem, igy meg jobban lecsappant a felolem erdeklodok szama, es en sem keresem oket.


Itt kulfoldon, immar 30on felul.. a nyelviskolaban szereztem ketto baratot, akikkel joban vagyunk, remelem, tartos is lesz. Meglatjuk.


Mindenki mas erdeklodes hianyaban elmaradt.

2021. jún. 8. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 20-30 év között voltam sok barátom volt . Kimentünk a parkba és suli után találkoztunk aztán munka után. De egyre több volt a melo egyre fáradtabbak voltunk és egyre kevesebben jöttünk ki . Már csak hétvégente taliztunk zenét hallgattunk kaját rendeltünk pizzéát általában a padokon megettük ittünk alkoholt cigiztünk stb... Aztán akinek családja lett már nem járt ki mert a hétvégét a családjával töltötte a gyerekekkel stb... Igy aztán 30 fölött eltüntek a barátok csak 1 vagy kettő maradt akinek nem jött össze és nem volt párja vagy gyermeke. Mert nem mindenkinek jön össze van aki egyedül marad. Szóval szép lassan eltüntek a barátok és igy 42 évesen már csak a párommal vagyok együtt haverok már sehol sincsenek. Szomoru . HIába megyek ki sétálni a parkba ahol régen találkoztunk sehol senki, sokan elköltöztek máshol vettek lakást a családdal és sokan kiköltöztek külföldre. Jobb pénz jobb lehetőségek. Hát én igy maradtam barátok nélkül. 20 év mulva meg lehet a párom sem lesz meg ki tudja. aztán 62 évesen teljesn egyedül leszek a szüleim már addigra meghalnak és az ember egyedül marad. Ha nem lesz gyereked egyedül maradsz. De nem mindenkinek jön össze hogy családja legyen jó munkája jó nyugdijja. Aztán lassan elér a halál engem is. Öreg korunkra mind egyedül maradunk. A gyerekek néha meglátogatnak majd hogy van a papa vagy a mama aztán hónapokig csak egyedül vagy. 70 vagy és már nagyon fáradt a család ha van szülinapkor átjön és karácsonykor de akkor is csak pár órára . Igy aztán egyedül élem majd életem amig véget nem ér.
2021. jún. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Gyerekkorunk óta legjobb barátok voltunk, de aztán idősebb korunkban jött pár ember és én lettem az ötödik kerék. Mai napig nem tudom miért, így alakult. Én pedig nem akartam az lenni akit csak azért hívnak meg mert néha megsajnál valamelyik.
2021. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!