Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik siránkoznak azért, mert...

Akik siránkoznak azért, mert meghalt egy celeb, zenész, vagy színész, azok veszítették már el közeli rokonukat, szülőket, gyereket? Vagy csak divatból siránkoznak?

Figyelt kérdés
2021. jún. 4. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Lehet jobban szerették azt a hírességet.

Nekem pl apám egy verekedős alkesz g3ci volt, amikor meghalt semmit se éreztem. De amikor meghalt egy kedvenc színészem, szomorú voltam.

2021. jún. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Fontos nekik csak simán. Kicsit furcsa amugy. Az is furcsa pl hogy Kobe bryant aki csak labdákat dobott a kosárba mennyire dícsérve volt meg milyen sokan siránkoztak... Naponta több millio ember hal meg ezek meg egy kosárlabdázon siránkoznak...
2021. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ugye? Paul Walker halálakor mindenki el volt ájulva. Kérdem én mi lwsz akkor, ha anyjukat, apjukat, testvérüket fogják temetni?
2021. jún. 4. 18:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartozik rád, hogy kit mi szomorít el. Mindenkinek meghalnak előbb-utóbb a családtagjai, de nem mindenki kötődik hozzájuk, például én sem.
2021. jún. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!