Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Másnak is magányos az élete?

Másnak is magányos az élete?

Figyelt kérdés

24 éves fiú vagyok, igazi barátaim sosem voltak. Párkapcsolatom sem. Bulizni, társaságba nem járok.

Sokszor zavar hogy ennyire egyedül vagyok, de nem tudok ebből kilépni, főleg az zavar hogy barátnőm nincs és így nem is nagyon lesz mert nincs lehetőségem hol megismerni.

Mások is vannak ebben a helyzetben? Esetleg van valakinek kedve beszélgetni?


2021. jún. 4. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem van kedvem beszélgetni. Írhat bárki.
2021. jún. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
En is hasonlo cipoben jarok,bar nekem voltak kapcsolataim.
2021. jún. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én mostanában vagyok az..ilyen szerencsétlen nem voltam soha. Szóval igen
2021. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok én is, bár párkapcsolatban élek, barátaim nincsenek.

34 vagyok

2021. jún. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyedül vagyok, de nem magányos. Szeretem.
2021. jún. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is így érzek, 22 évesen. Ez olyan szomorú...
2021. jún. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is egyedül érzem magam, de azért ilyenkor rájövök, hogy más is jár hasonló cipőben. 22 éves vagyok, 2 éve se suli, se munka. Van 1-2 haverom, de többnyire lekoptatnak, ha szeretnék valami közös programot, nekem meg abból, hogy irkálunk a semmiről messengeren már kicsit elegem van. Sosem volt még barátnőm, nem is volt részem semmi szexuális dologban, teljesen ki vagyok már. Őszintén szólva engem is ez zavar a legjobban, hogy nincs egy barátnőm. Annyira vészesen pedig nem nézek ki, hogy legalább egy átlagos csaj sem jön össze, nem hiszem el. Próbálkoztam online, élőben, osztálytársnál, de semmi. Nem is érdekelne annyira, hogy nincsenek barátaim, ha legalább egy társam lenne. Mostanában csak random elkezdek sírni éjszakánként, úgy érzem sosem fog velem semmi jó történni. Az a gáz, ha nem vagy benne egy baráti társaságban, akkor tényleg irtó nehéz becsajozni, hacsak nem nézel ki extrán jól. Én mostanában már van, hogy egyedül eljárok a közeli városban csak úgy sétálgatok, vagy ücsörgök egyedül, hogy legalább lássak lányokat, meg hogy legalább rám nézzen egy nő. Sőt, mostanában már kocsmába is eljárok egyedül. Régen volt egy haverom, akivel jártam, de ő is cseszik eljönni már, szóval maradt ez. Nem érdekel, ha hülyének néznek. Most ha nincs senkim, akkor nekem már otthon kell ülni egész nap? Igazságtalan.
2021. jún. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem baromira magányos.

19/F

2021. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a lányok annyira butaságokat csinálnak macskázás meg flegmázás, hogy nagyon nehéz normálisat találni.
2021. jún. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hasonlo cipoben jarok.. irjatok! 25/F
2021. jún. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!