Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akinek régóta nem volt barátja...

Akinek régóta nem volt barátja meg semmi szociális élete hogyan jött ki onnan?

Figyelt kérdés
Mit csináltál? Hogyan lettél érdekesebb ember? Miért nem szereztél barátokat előtte? Mit akar egy másik ember? Tobb EQ-t kellett szerezni neked vagy nem tudtal beszélni dolgokról meg a beszélgetést fenntartani vagy mi volt a bajod? Ha lehet a social anxietys cuccot hagyjuk ki mert az kicsit unalmas meg az nem akkora nagy dolog(jo persze aki tulment rajta tudom nehez volt de azt nem jelenti h lesznek barataid). Legfokeppen olyanokat szeretnek kerdezni akik a social anxietyt lekuzdtek vagy nem volt semmi problemajuk vele megis nincs semmi baratuk.

2021. jún. 6. 13:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%

kicsit ittas vagyok, előre is bocsánat a válasz milyenségéért. Nem volastam végig minden választ, DE mi az, hogy túl unalmas vagy? Szerinted csak annak vannak barátai aki izgalmas életet él? Hagyjuk már ezt. Ez egy kissebségi komplexus. Szerinted értéktelen vagy és senkit nem érdekel az életed. Ismeretlenül megmondom, akkor is ezt mondanád, ha ez nem lenne igaz. Ezen lehet dolgozni egyedül és pszichológus segítségével is. Marhára nem az érdekli a többi embert, hogy unalmas vagy-e. :D tessék kimozdulni és élvezni az életet.

Vannak az életnek területei, amin megéri előre tervezni és terveket, célokat felállítani. A barátkozás nem feltétlenül ilyen. Mozdulj ki és sodródj az árral. És őróbáld tudatosan feloldani a szorongásaidat, mert (bár elcsépelt, de) te vagy az egyetlen aki visszatart téged attól az élettől, amit szeretnél élni.

Ha nem mozdulsz ki a komfortzónádból ne várj eredményt :(

SZurkolok nagyon!!

2021. jún. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Június 9 necc party a budapest parkban csak ennyit mondok
2021. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!