Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jó ötlet lenne egy betelefonál...

Jó ötlet lenne egy betelefonálós műsort készíteni,ahol a magányos emberek elmondhatnák a problémájukat élő adásban?

Figyelt kérdés
Egy betelefonálós műsorra gondoltam ami élőben a YouTube-on menne,olyasmi lenne mint a Halló itt vagyok!csak annyiban lenne más hogy ide csak magányos emberek telefonálnának be akik elmondanák miért vannak egyedül vagy miért nem sikerül nőt szerezniük,miért nem kellenek a férfiaknak,ilyesmiket.Vagy nem lenne senki kíváncsi egy ilyen műsorra?

2021. jún. 11. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy érdemi nézettsége lenne.
2021. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Most komolyan...ki a frászt érdekelné, hogy egy vadidegen valakinek miért nem jön össze a csajozás/pasizás? Vagyis mi értelme lenne egy ilyen "rinyaműsornak"?
2021. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Még kamaszkoromban rádióban volt ilyen késő esténként, nem emlékszem, melyik.
2021. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
a barataim allando panaszkodasat is nehezemre esik sokszor hallgatni hat meg egy idegenet. erre van a pszichologus, csak neki fizetni kell
2021. jún. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Te szívesen hallgatnád mások panaszkodását, esetleg bőgését, vagy öngyilkossági terveit? Én biztos nem, pedig nekem is lenne mit mondanom.
2021. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez max arra lenne jó, hogy a rosszindulató kommentelők szétbullyzzák a szereplőket. Pl: "megérdemli a sorsát" "csak magának köszönheti a nyomoronca" vagy "felakaszthatná magát, jobban jár nélküle az emberiség", stb.

Pszichopaták kedvenc esti műsora lenne, konkrétan tálon kínálod neki a könnyű célpontokat.

2021. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne teljesen hulyeseg, lehet hogy jo lenne a "sorstarsaknak" hallgatni egymas bajait hatha tudnak pl tanulni a masik hibajabol vagy csak kibeszelni magukbol a bajokat.

Megvalosotani mar nehezebb lenne mivel rengeteg troll lenne.

2021. jún. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert széttrollkodnák az emberek.
2021. jún. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Addig lennének kíváncsiak amíg kipanaszkodják magukat
2021. jún. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
a 168 youtube csatornáján kedden 19.00 kor van a csernus műsora, oda betelefonálhatsz
2021. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!