Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy jobb legyen?

Mit tegyek, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Most, hogy vége lett az iskolának és tudom, hogy 2 és fél hónapig nem megyek majd suliba van bennem egy ilyen magány érzet vagy nem is tudom hogy írjam le. Nem szokott ilyen lenni, mindig várom a szünetet és örülök neki és ez részben most is így van de még is van bennem egy furi érzés amit a magányhoz tudnék a legjobban hasonlítani.

Miért van ez és mit csináljak, hogy elmúljon?


2021. jún. 13. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Mindenfelekepen foglald le magadat, olvass, kepezd magad, sportolj, kirandulj, aludj.
2021. jún. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy egy beszélgetés segítene, de nem tudom kivel beszélhetnék erről
2021. jún. 13. 11:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

En is ilyen voltam.


Azt vettem eszre, hogy azok nem szeretik a nyari szunetet akiknek nincsenek igazi barataik, haverjaik akikkel kb. mindennap el lehet menni, gepezni veluk, bulikba menni, egyutt csajozni meg ilyenek.


Es ilyenkor erthetoen 2 - 3 honapig az illeto mit csinalhat? Maradhat otthon egymagaban, 0 haveri tarsasagban.


Mondanam hogy kezdj el a suliban jobban ismerkedni, de mindannyian tudjuk hogy ez nem ugy megy. Sok a klikkesedes, lenezes, kirekesztes. Ha nem tartozol egy bizonyos korhoz, akkor nem is fogsz nagy esellyel.


Esetleg sulin kivul lehetne keresni ismerettseget, taborok, online tarsasagok meg ilyenek.

2021. jún. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szülők, baratok, ismerősök ilyenkor hol,vannak?
2021. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is sokszor így éreztem/érzek. Ha gondolod írj és beszélhetünk:)
2021. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!