Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik hosszú ideje magányosak,...

Akik hosszú ideje magányosak, hogy tudtok hozzászokni?

Figyelt kérdés
Vannak hobbijaim, el tudom foglalni magam, elmegyek szinte mindenhova egyedül, szóval nem azzal van a baj, hogy nem tudom lekötni magam.A családomhoz nem állok olyan közel, hogy igazán megbeszéljem velük a problémáimat vagy bármi komolyabb témát. Amúgy mindig is zárkozottabb típus voltam,nehezen szereztem barátokat, de középiskolában azért volt még 1-2,most viszont több mint 3 éve nincs senki. Ráadásul pont hogy az egyedüllét miatt még jobban bezárkozok,nem találok már közös témát sem szinte senkivel, nincs mondanivalóm, nem tudom közel engedni az embereket. Meg az is baj, hogy ha valaki esetleg mégis lenne,bár nem mutatom ki,de egyből túlságosan ragaszkodok hozzá, mert ugye másom nincs rajta kivül és akkor ha nem lesz belőle semmi, csak még rosszabbul érzem magam. Mondjuk alapból is látják hogy zárkozottabb vagyok, nem is nagyon próbálnak megismerni, max azok akik meg akarnak d*gni, de értelemszerűen ők is hamar feladják. Kapcsolatok terén ugyanúgy nincs szerencsém, 4 éve nem volt senkim. A netes ismerkedést próbáltam, de nem szeretem, erőltetettnek tartom, meg elég régimódi vagyok ilyen téren.Élőben is, alapvetően nagyon kevés olyan próbálkozó van, aki komolyat akar,illetve akik engem érdekelnek, azoknak nem kellek. Mielőtt valaki megjegyezné, nem csak a legjobb pasik kellenek,akartam már többet pl olyantól is, aki 10 évvel idősebb tőlem és megkaptam pár embertől,hogy találhatnék jobbat is, de a végén ugyanúgy ő se akart többet. Mindegy, igazából nem is az élettörténetem akarom leírni, csak az érdekelne, hogy mások hasonló helyzetben hogy tudják ezt jobban elviselni.

2021. jún. 17. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sose volt senkim, ennyi ido alatt mar hozzaszoktam


43 F

2021. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Nekem se volt senkim, 30 éves vagyok, szűz vagyok, ez van. Engem már csak a sörözés, meg a videojátékok fognak boldoggá tenni, amikben halomra ölhetem az embereket. Allah Akbar!
2021. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Amúgy nekem vannak barátaim, csak ők macskák és kutyák. Én emberekkel nem barátkozok. Tegnap egy csaj azt írta pszichopata állat vagyok, de nem baj.
2021. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A magány az egy lelki állapot. Házasságban, vagy 500 ember közt is lehet magányosnak lenni. Egyedül vagyok 10 éve, de remekül feltalálom magam, jó társasága vagyok magamnak.
2021. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyedul lenni a legjobb, azt csinalsz amit akarsz, nem pofázik bele senki
2021. jún. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Na igen, lehet nekem is egy kutyát kellene szereznem.


Utolsó, amúgy én is így voltam vele egész eddig, de most már valahogy nem olyan jó...

2021. jún. 17. 19:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Mostanába szoktam hozzá. Hát.. nem tudom. Elkönyveltem, hogy ez van. Nem rossz így se végül is. Csak lehetne milliószor jobb.
2021. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező foglald el magad

Nekem már nincs türelmem a társkereséshez

Szó szerint semmi türelmem sincs

Úgyse tetszek senki stb

Úgyis elhagy

Beleélem magam hogy jó lesz minden aztán pont az ellenkezője történik

Csak az időhúzás megy

Belefáradtam már az egészbe

2021. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mem tudom megszokni
2021. dec. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!