Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szar az életem, van ebből ki...

Szar az életem, van ebből ki út? (Hosszú lesz!)

Figyelt kérdés

Túlzás talán szarnak nevezni, számomra nem ideális. Meg talán nincs is okom panaszra mert megvan mindenem, talán több is... De kb. Nincsenek barátaim, maximum annak látszó ismerőseim, akiknek jó vagyok ha épp kell valami, vagy valahova el kell vinni őket, de ha nekem van valami ötletem, akkor már érnek rá.... Barátom is egy volt, meg mikor 13 voltam, tartott két évig aztán azóta semmi. Közép iskolát otthagytam, mert más terveim voltak, hát nem jöttek össze, bár nem panaszkodom, munkám most is van, nem is rossz. De a társaság sokkal idősebb nálam, úgyhogy nincs nagyon kivel barátkozni. Meg úgy összességében az egész létet egyre kevésbé élvezem, régen imádtam pl. Fotozni, vagy játszani. manapság, ha itthon vagyok csak fekszem az ágyban és üvölt a zene, semmi máshoz nincs kedvem.

Nem tudom mihez tudnék kezdeni, remélem valaminek lesz valami hasznos life tipje.


Előre is köszönöm...


22/L


2021. máj. 26. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Depressziónak tűnik az alapján hogy nincs kedved semmihez.

Méghozzá magányból fakadó depressziónak. Én is voltam ilyen helyzetben.

Kezdd újra a hobbijaidat, vagy keress újakat, még ha először nincs is hozzá semmi kedved. Idővel talán belerázódsz, és a hobbikon keresztül jönnek az emberi kapcsolatok is.

2021. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit játszottál régen?

A változáshoz ki kell lépni a komfortzonadbol, bármilyen nehéznek vagy kellemetlen ék is tűnik.

2021. máj. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%

Sok lány kválkodik, liveozik. Manapság az otthoni dolgokkal kötik le az emberek magukat. Karantén miatt is. Gondolom tanyán élni nincs kedved, állatokat nevelni és vagy virágokkal foglalkozni?

Sok nő YouTubebon és Instán csinál valamit és ezzel elfoglalja magát + követőket szerez.

2021. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarod befejezni a középiskolát? Azért az jó alap lenne, ha bármikor később tovább akarsz majd lépni.
2021. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló volt.

Szereztem barátnőt, aztán munka mellett elég ez nekem. Néha meg az ő ismerőseivel vagyunk, vagy munkatárssal.

Ha már barátök nem jöttek össze, igazából annyira nem is kellenek igy már.

2021. máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is fejezd be az iskolát, majd tanulj valami szakmát esetleg egyetem. Megismersz új embereket, lesz szociális életed a többi jön magától. Ez egy jó kezdet lenne a jobb élet felé.
2021. jún. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!