Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egész életemben minimálbért...

Ha egész életemben minimálbért keresek és egész életemben nem vagyok nővel,attól még lehetnek majd boldog nyugdíjas éveim?

Figyelt kérdés
Én olyan 70 ezer körüli nyugdíjra számítok.Feleség,gyerekek,unokák nem lesznek akik segítsenek,de talán találok majd egy államilag támogatott öregek otthonát ahol majd törődnek velem.Ha nem törlik el,hogy 65 év felett ingyen lehet utazni talán még utazni is fogok mindenfelé.Lehet boldog időskorom feleség,gyerekek,unokák nélkül?Nem lessz rossz,hogy egész életemben nem szexeltem és egész életemben egyszer sem tudtam külföldre menni nyaralni?

2021. jún. 18. 00:03
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Most le vagyok törve,de talán idős koromra ez változni fog.Talán addigra többre fogom értékelni hogy élek,és örülni fogok az életemnek,még ha üres is lesz.Abban bízom,hogy nem egy depressziós,hanem egy életvidám nyugdíjas lesz belőlem.
2021. jún. 18. 00:11
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha folyton ilyenre fogsz gondolni, hogy te nem csináltad ezt meg azt meg amazt, akkor rossz lesz. Nem kell rá gondolni. Ha nem gondolsz rá és nem foglalkozol vele, nem stresszelsz rá ilyen dolgokra, akkor tuti lesz "nőd" :)
2021. jún. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én mindig is rosszkedvű, depressziós voltam,talán időskoromra elmúlik ez és végre élvezhetem majd az életem.
2021. jún. 18. 00:15
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem a pénz miatt kerülnek majd el az emberek, hanem a viselkedésed miatt, amit idős korodban is mutatsz.
2021. jún. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
4 nem viselkedek rosszul csak depressziós vagyok.Itthon is csöndben vagyok és szomorkodik,aztán bemegyek a munkahelyre és ott is csak szomorkodok a négy fal között.
2021. jún. 18. 00:23
 6/23 A kérdező kommentje:
Már elfogadták a munkahelyemen is hogy én ilyen rosszkedvű, visszahúzódó, depressziós alak vagyok.Ők nem tudnak nekem segíteni nem pszichológusok.
2021. jún. 18. 00:27
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
Talán el kéne menni pszichológushoz...
2021. jún. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
70 ezer körüli nyugdíjra ne számíts, anyukám még csak nem is minimálbért keresett, amíg dolgozott és most 60 ezer a nyugdíja..
2021. jún. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

Ha lenne gyereked se biztos hogy támogatnának. Elég sok olyan van a környezetemben ahol a nagyszülőkhöz csak akkor járnak mikor magukat köszöntetik fel (névnap, szülinap, gyereknap stb).. Sokan meg küldik dolgozni is a nagyszülőket, hogy támogatni tudják az unokát.

Nyugdíjra ne alapozz szerintem, inkább tegyél félre minden hónapban.

2021. jún. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%

Én nagyszüleimnek az „onokázás” az egyetlen boldogságuk az öregkorukban, szóval nem hoszem, hogy unoka nélkül jó lenne neked bármi.



Amúgy hülye vagy, ha minimálbérért melózol... menj el valami targoncás vavy hasonló tanfolyamra, és már meg is van a nettó 3-400 ezer (3 műszakban)

2021. jún. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!