Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi értelme az életnek ha nem...

Mi értelme az életnek ha nem merek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Se fiatalon se most öregen.

Soha nem szólítottam meg egyetlen nőt se, nem beszélgettem se munkahelyen se iskolában se sehol. Olyan mérhetetlen kisebbségi komplexusom volt és van is hogy még a gondolattal se tudok eljátszani hogy valaha is egy nekem tetsző lánynak én is tetszhetek. Mit lehet az életben örökké egyedül és magányosan csinálni és meddig lehet bírni ?



2021. jún. 21. 16:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Bármi más az ismerkedésen kívül. Van, aki, teszem azt, a kertészkedésben találta meg az élete értelmét, más a festészetben, stb.
2021. jún. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Senior Séf ***** válasza:
89%
Írjál regényt, az tipikusan magányos elfoglaltság.
2021. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%

Bármit csinálhatsz, és bírhatod életed végéig. Van élet a "nőkön túl" is.


Amúgy én például találtam egy jó hobbit, a túrázást, természetjárást.


Eleinte egyedül mentem, utána 1-2 baráttal, majd elkezdtem teljesítménytúrákra járni. Nyilván a hasonló gondolkodás és sztorik össze hoztak más emberekkel, volt akivel több túra volt akivel csak pár óra erejéig.


Mostanra kialakult kör van akikkel el tudok menni, több társaság, mindegyiknél tudom, hogy melyik mit szeret, mit bír. Sőt ha kapcsolatom nem is lett, de volt akivel több is alakult végül.

2021. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
67%
Most öregen? Gondolom, vagy vagy 25 éves. Erőltesd meg magad! Jelszó: És akkor mi van? Megszólítod, beszélgettek. Nem az esküvőre hívod, csak beszélgettek. Aztán ha tetszel neki, jó, ha nem tetszel, akkor viszlát. És így tovább. A tizedik majd bejön. Elkelne neked egy pszichológus.
2021. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

#4 38 vagyok ...

De ha úgyse lesz semmi akkor minek próbáljam. És sajnos olyan a külsőm már és volt is hogy 100% hogy nincs esélyem

2021. jún. 21. 17:34
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Azért írtad ki a kérdést, mert magad is tudod, hogy ez nem így van. Egy emberen múlik, és az te vagy. A külső meg aztán végképp nem számít. Jobb lenne az élet társsal? Jobb. Akkor? Vesztenivalód nincs a kapcsolatfelvétellel. Menjél pszichológushoz.
2021. jún. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Hát pedig még most tedd meg, mert ahogy telik az idő, egyre jobban bánni fogod hogy meg sem próbáltad, és akkor már nem tudod visszacsinálni. Csak egyszer élünk, szerintem ez elég motiváció kell legyen.
2021. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Toyota Supra in da house

:D Milyen vicces nick.

Am ja. Meg kell próbálni.

2021. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

#7 igen fiatalon annak kellett volna lennie. Azért 38 évesen nullán lenni már nem annyira érdekes.

Már nincs miért hajtani.

2021. jún. 21. 22:05
 10/28 anonim ***** válasza:
93%

#9 szerintem igazán soha nem késő, pl mikor azt látom hogy 80-90+ éves emberek lediplomáznak mert elhitte hogy nem késő.. Ez rajtad múlik, a fejedben dől el. Ha így döntesz hogy már nincs értelme semminek akkor ezt fogod gondolni, szerintem amúgy tévesen.


(#8 kösz a bókot, az az álomkocsim btw:D)

2021. jún. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!