Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos és stresszes vagyok....

Magányos és stresszes vagyok. Van ebből kiút?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Magányosnak és egyedül érzem magam. Most hogy itt a nyár, újra lehet szabadon mozogni, én mégis itthon peshedek a sötét szobában. Úgy érzem egyedül maradtam. Barátaim közül egyikük megházasodott, gyermeke lesz, a másikkal pedig együtt dolgoztam, de most sajnos pont ellentétes lett a szabadnapunk és egymást váltjuk. Más sajnos nincs.

Barátkozni nehezen tudok. Semmi önbizalmam, és erős megfelelési kényszer van rajtam, meg az ismeretlenekkel szemben is.

Na és a stressz. Vendéglátós vagyok. Mindent megteszek, hogy minden precíz és a legjobb legyen. Reggelente gyomorideggel, remegve, fáradtan megyek, mert az éjszakáim is úgy telnek, hogy egész éjjel a munkával álmodok. Szerencsére a teljesítményemen ez nem látszik meg és a főnököm is tud a problémáiról és támogat, motivál, hogy nagyon ügyes vagy, nagyon jól iranyitasz, minden rendben. Mégis szinte mindig úgy érzem, hogy kifolyik az irányítás a kezem közül és befeszülök. Imádom, szeretem a munkám és a helyet is ahol dolgozom.

Valaki esetleg volt, vagy van ilyen helyzetben? Szívesen fogadok tanácsokat tapasztalatokat.

Ezt így jó érzés volt kiírni magamból.


2021. jún. 21. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én azt nem értem hogy hogyan szereted a munkád ha ez a véleményed róla?:D...én is voltam ilyen megfelelési kényszerekben,csak pszichológus tudott segíteni gyógyszerekkel de m1 nem ez a lényeg.


Ha vendéglátós vagy akkor alapból egy csomó emberrel találkozol,annyival amennyit én nem is bírnék elviselni,szóval szerintem meló helyen is simán ismerkedhetsz.

2021. jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ismerkedünk privátban Kérdező?


Üdv:

egy középkorú Hölgy

2021. jún. 22. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első! Köszönöm válaszod. Én konyhán dolgozom, szóval nem érintkezek a vendégekkel.
2021. jún. 22. 09:48
 4/5 A kérdező kommentje:
Második válaszoló (középkorú hölgy): 25 éves vagyok
2021. jún. 22. 09:49
 5/5 anonim válasza:

Szia


mintha csak magamat látnám. Teljesen egyezik a sztori csak én külföldön élek igy még nehezebb társaságba kerülni. A kommunikáció nálam csak munkában van azon kivül tök egyedül vagyok.

Az én segitségem: a háziállatom, a pszichiáter és a biciklim.

Az én tanácsom, hogy keres magadnak egy olyan hobbit ami kint is és bent is elfoglal az egyedüli órákban.

Én pl tavaly elkezdtem 32 évesen legozni, mára már egyedileg tervezzek is ....ha szép idő van akkor elmegyek bringázni messzebb távra de meg próbálok nem ugyanazon az úton vissza jönni. A pszichiáterem szerint ezek az elfoglaltságok hasznosak,hogy legalább arra az időre elhagyjam a munka utáni aggodalmaimat.

2021. jún. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!