Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van ebből kiút?

Van ebből kiút?

Figyelt kérdés

Nagyon magányos vagyok. Sosem voltak barátaim. Az ismerkedés nem megy.

Nem tudom hogyan lehetne ebből az ördögi körből kilépni.

Mindenkinek olyan könnyen megy az ismerkedés.

Rossz hogy mindig egyedül vagyok, nincs kivel elmennem ide oda.


2021. jún. 23. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

" Az ismerkedés nem megy."

mert?

2021. jún. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Ez csupa olyan mantra, amit ha gyakran ismételgetsz, elhiszi az agyad. Sürgősen kezdj el pozitív mantrákat ismételgetni, mert a világban epp elég van belőled.
2021. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem megy mindenkinek az ismerkedés, nekem sem, és itt a GYK-n is rengeteg embernél ezt tapasztalom. Próbálkozz, menj el ide-oda, élj a hobbidnak, és hátha befut valaki.
2021. jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha már végeztél az iskoláiddal és munkahelyet kell keresned, akkor bizony a lehetséges munkaadó személyeket és helyszíneket meg kell, hogy találd.


Ehhez pedig MENNIE KELL AUTOMATIKUSAN AZ ISMERKEDÉSNEK - akár az utcán idegeneket leszólítani, hogy mennyire ismerősek a környéken, ezt és ezt az utcát/intézményt keresed, nem tudna-e segíteni Neked odatalálni.


De ha még a szüleid tartanak el, akkor érthető, hogy nem vagy rákényszerülve az önálló létfenntartásra - tehát nem igyekszel annyira.

2021. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Helyesbítek, mert hiányzik egy szócska az egyik körmondat végéről: "a lehetséges munkaadó személyeket és helyszíneket meg kell, hogy találd VALAHOGYAN."
2021. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!