Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is érezte ezeket? Más is...

Más is érezte ezeket? Más is tapasztalta a következőket?

Figyelt kérdés

25 f vagyok, magányos és incel, talán trucel :D


Eléggé magányos, barátaim sem maradtak. Barátnőkröl meg csak álmodoztam.


10 éve kezdődött általános utolsó éveiben,nyaron. Az osztályból egy akkor még normális lányt elhívtam, sétálni, biciklizni. Egy kerületben laktunk és sokfelé lehet onnan menni. Kapásból jött a válasz hogy nem. Akkor úgy voltam vele, majd alakul valahogy... Másik alkalommal egy nekem semleges lánnyal beszéltem és kérdezte, hogy tetszik e valaki. Én hülye válaszoltam. Onnantól kezdve a maradék időre de még utána is párja lettem. Még a barát zónábol is kiestem. Elkezdtem probálkozni az évffojamon, de akkor meg azt kaptam vissza, hogy "éllettelen kutya vagyok" Persze a bajkeverőkön mindig lógtak a lányok, főleg egy kigyurt roma srácon, aki székeket hejigált meg alázta a tanárokat. Bukott pár évet, így érettebb volt mint mi, és a lányok szerint vicces és menő volt. ilyen beszólásokkal hogy "Szpd ki a gzymet te kutya!" - üvöltötte feleléskor, majd hátulról előre hajított egy széket. Ez az ember ma luxuskocsival jár, én tömegközlekedéssel és munkanélküli vagyok...

Ahogy telet az idő egyre durvábbak lettek az alázások a lányok részéről. Gimiben is beszóltak a lányok hogy ilyen fejjel szűz maradok vagy hogy élettelen kis senki vagyok. Gimiben volt egy lány aki tetszett, mikor kitudódott teljesen fel volt háborodva és kiröhögött hogy hogy van merszem még ilyenre gondolni is. Gimi után is próbálkoztam házibulikon míg hívtak de semmi.

Azt is megfigyeltem társaságban ha értelmes dologról kezdtem el beszélni kinéztek. Csak a káromkodás ment és ezen nevettek, meg az éppen altuális trash-ről.

Megint évek telnek, OKJ-se sok siker. Kedves aranyos lány, katolikus és még turázik is mondom beszélek vele, mikor megkérdeztem lenne e kedve közösen túrázni lekoptatott. Próbálkoztam még sok más helyen. Őszintén leírtam az érzéseim egy lánynak, erre visszaírt egy srác hogy már rég dgnak és msot egyébként is mindenki az üzenetemen röhög.


Nincs jó tapasztalatom a nőkkel. A bunkó alfahímek kellnek nekik. Mondhat itt bárki bármit ez az igasság. Gimiben volt egy csaj aki csak azért kikezdett velem, hogy aztán jót röhöghessenek rajtam.


Csómó dologról lehetne velem beszélgetni de idáig se jutok el mert nem néznek semmibe. kb 3 randim volt életemben, egyről kiderült hogy jehovatanú, egy hogy skizó + akkor csak időtöltésnek kelletem. 1 meg meghivatta magát velem majd lekoptatott.


Minnél bunkobb gyökér annál jobban kell a lányoknak. Tinderen volt pár találatom mert jó fénykép volt de mikor beszéltünk mondtam hogy müvészettel szeretnék foglalkozni akkor ignoréktak... Amúgy értelmesen nem is tudtam beszélni velük mert vagy flegmáztak vagy buták voltak.


Ma már nem is probálkozom. Beleuntam belefásultam.


Más is van így? Ja igen itt is volt egy csaj leveleztünk sokáig képet küldtem aztán azóta nem válaszol, (ő is küldött magáról.)


Elegem van. És még a művész csajoknak se kellek. Se rondának, se idősebbnek.



2021. jún. 24. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Talán tanulj meg írni!
2021. jún. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most ezen vagy kiakadva? Diszes vagyok és telefonról.
2021. jún. 24. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mosd meg a hajad.
2021. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Majdnem hasonlóan vagyok, de nálam nem alakult ki utálat a nők felé. Vannak, akik 30 évesen találnak először valakit, azok szoktak működni, úgyhogy van remény. Nem ismerkedsz a szinteden kívül? Gyakori hiba, hogy az ember úgy érzi senkinek nem kell, pedig csak szándékosan olyan emberek után fut akikről biztosan tudja, hogy nem fog osszejonni.
2021. jún. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi az a trucel?
2021. jún. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!