Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 25 éves kor felett esélytelen...

25 éves kor felett esélytelen új barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Tegnap sétálgattam este a Balaton parton, egyedül, nem volt senki, akit el tudtam volna hívni. Irigykedve néztem, mekkora társaságok voltak mindenhol, buliba menet, szórakozva. Ilyen társaságba szeretnék tartozni én is, mit tegyek? Vagy ennyi idősen már nem lehet kialakítani ilyet?
2021. jún. 27. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
De ki lehet!
2021. jún. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

Nekem minden új munkahelyen alakult legalább egy szorosabb barátság. De lehet hobbicsoportban is találni.

Ill.tanfolyamokon,képzéseken.

2021. jún. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem esélytelen. Én pár évente azon kapom magam, hogy megint egy új társaságban vagyok és ez hogy sikerült már megint :D Amikor egy társaságot "el kellett hagynom" mindig arra gondoltma, hogy sose fogok már sehova tartozni...aztán valahogy mindig sikerül. Először mindig egy valakivel lettem jóban, közös hobbi vagy valami által és utána kialakult a társaságunk. Keress valami hobbit ahol tudsz ismerkedni, hisz ott már egy közös pont tuti lesz.
2021. jún. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem reménytelennek tűnik, elismerem, én sem vagyok annyira nyílt személyiség, dolgozom rajt, de nem akar sikerülni. Egyedül meg annyira cikinek érzem magam, mint akivel senki nem áll szóba. Főleg ha ismerős arcokat is látok.
2021. jún. 27. 11:13
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen mindegy hány éves vagy
2021. jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Talán azon lehet érdemes dolgozni, hogy miért érzed cikinek magad egyedül. Ha úgy is jól érzed magad, sokkal jobban vonzod majd magadhoz az embereket, bele mered vinni magad olyan szituációkba, amik a komfortzónádon kívül esnek és nem félsz majd annyira az elutasítástól sem.
2021. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tök érdekes, tegnap én is Budapest utcáin sétálva gondolkoztam erről, legtöbb kapcsolatom mind egyetemi/munkahelyi, vannak barátaim is, de egy "nagyobb társaságnak" sose voltam tagja. Talán azért is, mert nehezen nyílok meg több ember előtt, míg ha csak egy emberrel kell kommunikálni, könnyebben tudom megmutatni magam.


Szerintem a kor ne hátráltasson, a 25 évet amúgy se gondolnám annyira soknak :D Szerintem az is működhet, ha többen, akik hasonlóan éreznek, mint te/mi, próbálnak összehozni valami társaságot. Ebben az esetben kellő türelemmel van a társaság azokra, akik lassabban nyílnak meg.

2021. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyedül mentél nyaralni? Én is úgy szoktam! Ha gondolod, írj : )


28f

2021. jún. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem 21 évesen se sikerül, szerintem ez korfüggetlen, aki könnyen ráhangolódik az emberekre, az 70 évesen is könnyen talál társaságot, mégha csak a helyi kocsmában is.


F

2021. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Legyél nyitott a világra és sikerülni fog. Majd ha idősebb leszel egy picit nehezebb lesz mert egyre kevesebb dolgot tudsz majd tolerálni. Nagyobb tapasztalatod lesz és másképp látod a dolgokat.



38/F

2021. júl. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!