Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki esetleg egyedül él közület...

Aki esetleg egyedül él közületek, hogyan lehet ehhez hozzászokni? Van, aki egyedül kel, fekszik, tévézik, tölti otthon az idejét?

Figyelt kérdés
Sajnos az élet úgy hozta, hogy jelenleg teljesen egyedül élek. Miközben mindenhonnan a boldog, gyerekes családokat látni, szülőkkel, nagyszülőkkel. Nekem meg pár barátnő kívül szinte senkim sincs már lassan. Egyedül nézem a tévét. Egyedül megyek vásárolni, ha kell. Egyedül kelek és fekszek. Van köztetek esetleg, aki szintén így él? Hogyan lehet ehhez hozzászokni?

2021. júl. 6. 21:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nézd:

Én a gyerekkorom óta ilyen vagyok. Rengeteget voltam kórházban, egyedül, bár volt, hogy látogattak a rokonok. Hozzászoktam a magányhoz, sokmindent egyedül ellátok magam körül, hozzám eddig 1 vendég jött az albimban, amióta albizom, barátaim-ismerőseim nincsenek, akikkel tartanám a kapcsolatot.

Munka-ügyintézés-van, amikor képzésre járok-otthon olvasás, netezés, takarítás, tehát egy tök egysíkú életet élek.

A lényeg, hogyha intro az ember, akkor könnyen hozzászokik. (F)

2021. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
neked nehezen , nekem meg ez a jó
2021. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én egy időben élveztem így lenni, de most már kicsit zavar a dolog, elég nyomott is a lelkihangulatom emiatt, de ez van, ezt kell szeretni.
2021. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig lehet élvezni is, mondjuk egy hosszú kapcsolat után. Azután szerintem embere válogatja. Nekem is kezd már elegem lenni belőle, és nem hiszem, hogy meg fogom tudni szokni teljesen.
2021. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Èn nap közben jövök megyek emberekkel talàlkozom. Sportolok Kifàradok estère. Kutyàm van. Aztàn este bezuhanok az ágyba.
2021. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

Egyedül élek főiskolás korom óta.

A nehéz az benne, hogy senki se szól hozzám, nekem kell erőt merítenem, hogy na akkor induljunk mosogatni, főzni, bevásárolni stb...

Volt egy alkoholista, depressziós, evészavaros időszakom. Egyedül kijöttem belőle, mikor már eléggé fájt. Muszáj voltam.


A magány más tészta, de elvileg hamarabb halnak meg a magányos emberek.

2021. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem tok nem para az egyedullet, csak szornyen unalmas, es egyhangu 😅
2021. júl. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod úgy, hogy ez a helyzet már nem fog változni?
2021. júl. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Jelenleg én is ebben a helyzetben vagyok lassan fél éve. Igyekszem hasznosan kitölteni az időmet és mindig találni valami célt, ami motivál és fejleszt engem, illetve barátokkal is gyakran próbálok programokat szervezni munka után, hétvégén. Szerintem nem megszokni kell, hanem megtanulni magunkkal is harmóniában lenni, és megtalálni, hogy mik tesznek boldoggá. Ha esetleg van kedved, beszélgethetünk, és akkor mindketten kevésbé lennénk egyedül, mit gondolsz? :)

24/F

2021. júl. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

Bár így élhetnék, egyedul, csendben.

Mit nem adnék érte, ha ez bekövetkezne !!!!

2021. júl. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!