Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet hogy végig egyedül...

Lehet hogy végig egyedül fogok menni az utamon és minden problémát magamnak kell megoldanom?

Figyelt kérdés
Nem fog segíteni senki?Magányos leszek örökké?Csak egy idegen leszek akit nem fog ismerni senki?

2021. júl. 4. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély, de azért ha próbálkozol, akkor előbb-utóbb valószínűleg enyhülni fog a magányod.
2021. júl. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyeneken ne aggódj, betegségnél komolyabb dolog nincs ami miatt segítségre lenne szükséged. Én így gondolom.

Ahhoz hogy komoly dolgokat valakivel együtt oldj meg oda sok év együttélés szükséges, máskülönben sokan lelépnek egy kapcsolatból ha gond van.

Egyszerűnek gondolod, de szerintem jobb ha nem foglalkozol még ilyesmivel, élj ahogy tudsz, vállalj amit bírsz.

2021. júl. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Hasonló cipőben vagyok, de jobb így:

https://www.youtube.com/watch?v=9ykZc5E6UEE

2021. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már miért lennél egész életedben egyedül?

Nem tudom hány éves vagy és mit csinálsz, de emberek folyamatosan jönnek-mennek az életünkben. Ha az ember nyitott és kedves, akkor szinte kizártnak tartom, hogy ne akadjon össze legalább egy emberrel, akivel barátságot tud kötni. Párkapcsolat szinten.

2021. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Minden megeshet...

[link]

2021. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, van rá esély, saját tapasztalat. Egy kisvárosban élek és mások mindig megdöbbennek, hogy itt élünk egymástól 1-2 kilométerre és nem ismerjük egymást. Nekem ez nem újdonság. Nagyon nehezen és sikertelenül ismerkedek.
2021. júl. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keresni kell.
2021. júl. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!